22:52 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1740
 • RUB89.1500
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka išreiškė susirūpinimą dėl padidėjusio karinio kontingento Lietuvos ir Lenkijos teritorijose

  VILNIUS, rugpjūčio 18 — Sputnik. Baltarusijos valstybės sieną patruliuoja naikintuvai, pranešė respublikos Gynybos ministerija.

  Kaip nurodyta ministerijos pranešime spaudai, planiniai aviacijos An-26, Yak-130, Su-30SM skrydžiai vyks kaip kovinio rengimo dalis. Pilotai tobulina bendrus veiksmus orlaivių porose.

  Sekmadienį Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka išreiškė susirūpinimą dėl padidėjusio karinio kontingento Lietuvos ir Lenkijos teritorijose bei šiose šalyse vykdomų karinių pratybų. Jis įsakė perkelti oro brigadą iš Vitebsko į Gardiną dėl įtemptos padėties vakarinėse sienose. 

  Atsakydama į tai, NATO atstovė Oana Lungesku teigė, kad aljanso buvimas Rytų Europoje yra griežtai gynybinis ir nekelia grėsmės.

  Savo ruožtu, Lietuvos krašto ministras Raimundas Karoblis pareiškė, kad Lietuva nemato grėsmės dėl neplaninių pratybų, kurias Baltarusija rengia netoli sienos.

  Dar šia tema

  Merkel ir Putinas aptarė situaciją Baltarusijoje  
  Venckienė pasipiktino, kad valdžia nerimauja dėl Baltarusijos, o ne dėl savo piliečių
  Putinas ir Makronas telefonu aptarė situaciją Baltarusijoje
  Ekspertas: JAV bus nuošalyje padėties Baltarusijoje klausimu
  Tegai:
  Baltarusija

  Svarbiausios temos