00:15 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kalbėdamas apie Donaldo Trampo konkurentą artėjančiuose prezidento rinkimuose, buvęs JAV prezidentas teigė, jog Džo Baidenas "turi charakterį ir patirtį, kad padarytų šalį geresnę"

  VILNIUS, rugpjūčio 20 — Sputnik. Buvęs JAV prezidentas Barakas Obama teigė, kad Donaldo Trampo vadovavimo laikotarpis — tarsi realybės šou, jis taip pat pažymėjo, jog 170 tūkstančių žmonių žūtis dėl COVID-19 yra Amerikos lyderio neprofesionalumo pasekmė. Šie pareiškimai paskelbti JAV Demokratų partijos nacionalinio suvažiavimo tinklalapyje.

  "Donaldas Trampas nepribrendo šiam darbui, nes nesugebėjo. Ir šios klaidos pasekmės yra sunkios. Žuvo 170 tūkstančių amerikiečių. Prarasta milijonai darbo vietų", — teigė Obama.

  Anot buvusio JAV prezidento, Trampas nesidomėjo darbu ir nemėgino rasti bendros kalbos. Obama paaiškino, kad dabartinių Baltųjų rūmų vadovas savo prezidentavimą mato kaip realybės šou, kuris "gali būti panaudotas norint sulaukti susidomėjimo, kurio jis trokšta".

  Kalbėdamas apie Donaldo Trampo konkurentą artėjančiuose prezidento rinkimuose, buvęs JAV prezidentas teigė, jog Džo Baidenas "turi charakterį ir patirtį, kad padarytų šalį geresnę".

  Anksčiau paaiškėjo, kad JAV Demokratų partija oficialiai paskelbė buvusio viceprezidento Džo Baideno kandidatūrą į prezidentus.

  Anksčiau Sputnik radijui pranešė, kad Trampas Obamos administraciją pavadino "labiausiai korumpuota".

  Dar šia tema

  Trampas nori susitikti su Putinu prieš JAV prezidento rinkimus
  Trampas Putiną pavadino "pasaulinio lygio šachmatininku"
  Tegai:
  JAV, Donaldas Trampas, Barakas Obama

  Svarbiausios temos