06:27 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Atliktoje apklausoje dalyvavo apie 2100 žmonių. Didžioji apklaustųjų dalis teigė, jog juos erzina poreikis dėvėti kaukes ir pirštines

  VILNIUS, rugpjūčio 21 — Sputnik. Turistai teigė, kas šiuo metu sunkiausia keliaujant, praneša RIA Novosti su nuoroda į tinklalapį Tutu.ru.

  Kelionių paslaugų analitikos centras atliko apklausą savo tinklalapyje ir grupėje socialiniame tinkle. Tyrime dalyvavo apie 2100 žmonių ir pasidalijo, su kokiais sunkumais susiduria keliaudami.

  Ketvirtadalis respondentų (25 proc.) pripažino, kad juos erzina poreikis dėvėti kaukes ir pirštines. Beveik tiek pat (24 proc.) respondentų teigė, kad jiems dabar sunku planuoti kelionę: jie bijo, kad kelionė gali būti atšaukta. Kiti 21 proc. teigė, kad jiems paprasčiausiai nėra kur vykti, nes sienos su mėgstamiausiomis atostogų vietomis dar nėra atidarytos.

  Apie septyni procentai apklausos dalyvių teigė, kad jiems sunku ruoštis kelionėms: jiems buvo sunku sekti informaciją apie apribojimus skirtinguose regionuose. Tas pats skaičius pripažino, jog jiems sunku išlaikyti socialinį atstumą, ir tokia pati dalis respondentų pažymėjo, kad po kelionių į užsienį nenori atlikti COVID-19 testo.

  Šeši procentai keliautojų teigė, kad jiems trukdo apribojimai viešbučiuose, muziejuose ir kitose vietose. Likę trys procentai apgailestauja, kad neturi su kuo keliauti: jų draugai ir artimieji laikosi saviizoliacijos.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Lietuvoje sugriežtintos kaukių dėvėjimo taisyklės
  Rugsėjį Vilniuje prognozuojami mažesni transporto eismo srautai
  Tegai:
  koronavirusas, turistai

  Svarbiausios temos