03:44 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Informacijos, kur ir kada Ukrainos politikė galėjo susirgti, kol kas nėra. Iš viso šiuo metu Ukrainoje patvirtinti 104 958 ligos atvejai

  VILNIUS, rugpjūčio 23 — Sputnik. Buvusi Ukrainos ministrė pirmininkė ir parlamento frakcijos "Batkyvščina" lyderė Julija Tymošenko susirgo koronavirusine infekcija, sekmadienį pranešė jos spaudos sekretorė Marina Soroka.

  Vakcinos nuo COVID-19 gamyba gamykloje Binnopharm, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Пресс-служба АФК "Система"

  Anksčiau Ukrainos žiniasklaida pranešė, kad Tymošenko susirgo koronavirusine infekcija, tačiau šios informacijos niekas nepatvirtino.

  "Taip, deja, tai tiesa. Tyrimas parodė, kad Julija Vladimirovna serga COVID-19. Būklė įvertinta kaip sunki. Temperatūra pakyla iki 39. Ji kovoja", — Soroka parašė savo Facebook paskyroje.

  Informacijos, kada ir kurioje vietoje Ukrainos politikė galėjo susirgti koronavirusine infekcija, nėra. Taip pat nėra duomenų, kur tiksliai ji gydoma.

  Ukrainos sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, per pastarąsias 24 valandas šalyje buvo nustatyti 1 987 nauji infekcijos atvejai. Iš viso pandemijos metu šalyje patvirtinti 104 958 ligos atvejai.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Rusijos energetikos ministras susirgo koronavirusu
  Nustatyta pakartotinio užsikrėtimo koronavirusu priežastis
  Lietuvoje per parą nustatytas 41 koronaviruso atvejis

  Svarbiausios temos