09:57 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Nuo ankstyvo amžiaus Trampas demonstravo norą apgauti, rašoma neseniai išleistoje knygoje "Per daug ir visada nepakankamai: kaip mano šeima sukūrė pavojingiausią vyrą pasaulyje"

  VILNIUS, rugpjūčio 23 — Sputnik. Vyresnioji JAV prezidento Donaldo Trampo sesuo Maryanne Trump Barry savo brolį vadino žiauriu žmogumi be principų ir melagiu, rašo laikraštis "The Washington Post" su nuoroda į pokalbių tarp prezidento sesers ir jo dukterėčios Mary Trump įrašus, beje, pastaroji vėliau parašė knygą apie prezidentą, įskaitant ir šių pokalbių pagrindu.

  Prezidento vyresnioji sesuo Maryanne Trump Barry turi teisės mokslų daktarės laipsnį, ėjo federalinės teisėjos pareigas.

  Maryanne Trump sakė, kad "jis neturi jokių principų, jokių".

  "Jis tik kaip prakeiktas rašinėja tviteryje žinutes ir meluoja, Dieve mano! Aš per daug atvirai kalbu, bet žinote, jo nuolatinis pozicijos pakeitimas, prastas pasiruošimas ir melas. Suk velniai! Jis apeliuoja į pagrindines sąvokas, bet ką jie daro su šiais nelaimingais vaikais pasienyje", — sakė Trampo sesuo 2018 metais, atsižvelgdama į valdžios vykdomą šeimų išskyrimo politiką pasienyje su Meksika.

  Ištraukas iš Maryanne ir jos dukterėčios pokalbio įrašo skelbia "The Washington Post".

  Maryanne taip pat apgailestavo, kad "Trampas visiškai nieko neskaito", komentuodama įvairių departamentų pranešimus, kurie patenka ant prezidento stalo.

  Be to, kaip rašo laikraštis, sesuo jį vadino žmogumi be principų ir "nenuoširdžiu". "Donaldas yra žiaurus", — sakė ji.

  Knyga "Per daug ir visada nepakankamai: kaip mano šeima sukūrė pavojingiausią vyrą pasaulyje" (angl. "Too Much and Never Enough: How My Family Created the World's Most Dangerous Man") buvo išleista liepos 14 dieną. Trampo dukterėčia, diplomuota psichologė, savo atsiminimuose pasakoja, kad 45-asis JAV prezidentas nuo ankstyvo amžiaus demonstravo norą apgauti ir kankinti aplinkinius vardan savo interesų. Anksčiau teismas uždraudė knygos leidybą, tačiau apeliacinės instancijos teismas šį sprendimą panaikino.

  Dar šia tema

  Mirė JAV prezidento brolis Robertas Trampas
  Trampas Putiną pavadino "pasaulinio lygio šachmatininku"
  Tegai:
  Donaldas Trampas, JAV

  Svarbiausios temos