06:09 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Lėšos bus įskaitytos į specialią kortelę, kuria bus galima atsiskaityti viešbučiuose, restoranuose, kavinėse, baruose ir kituose traukos taškuose mieste

  VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Ženeva turistams žada 100 Šveicarijos frankų (maždaug 92 eurus) kaip "kišenpinigius", praneša Turistinių kelionių operatorių asociacija.

  Tačiau nereikia tikėtis grynųjų pinigų. Lėšos dedamos į specialią iš anksto apmokėtą dovanų kortelę, kuria bus galima atsiskaityti viešbučiuose, restoranuose, kavinėse, baruose ir kituose traukos taškuose mieste.

  Norėdami dalyvauti programoje, svečiai turi mažiausiai dvi naktis gyventi viešbutyje, prisijungusiame prie akcijos. Kortelė bus išduota registracijos viešbutyje metu; kiekvienam kambariui skirta tik viena kortelė. Ja galima pasinaudoti iki 2020 metų gruodžio 31 dienos. Jos negalima iškeisti į grynuosius pinigus, ir likutis taip pat nebus grąžintas.

  Projekte yra apie 60 viešbučių, 66 barai ir restoranai, tarp kurių yra įstaigų, turinčių "Michelin" žvaigždutes. Taip pat lėšas iš kortelės galima išleisti ekskursijoms, muziejams ir poilsiui dideliame baseine po atviru dangumi, esančiame Ženevos ežero pakrantėje.

  Dar šia tema

  Сepelinai, gira, šakotis: Lietuvoje sudarytas nacionalinis meniu turistams
  Lietuviams paruoštos rekomendacijos, kaip gamtoje stovyklauti atsakingai
  Reaguojant į pandemiją peržiūrimos turizmo strateginės gairės
  Tegai:
  turizmas, Ženeva

  Svarbiausios temos