17:24 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Pranešama, jog tikimasi, kad vakcina nuo koronaviruso sukels imunitetą, stipresnį už natūralų

  VILNIUS, rugpjūčio 25 — Sputnik. Pasaulio sveikatos organizacija neatmeta naujų pakartotinio užsikrėtimo COVID-19 atvejų, tačiau šiuo metu tai yra pavienės situacijos, penktadienio pranešime teigė PSO atstovė Margaret Haris (Margaret Harris), praneša RIA Novosti.

  "Mes kartas nuo karto gaudavome pranešimų, kad žmonės gavo neigiamą testo atsakymą, vėliau teigiamą. Iki šiol nebuvo aišku, ar žmonės iš tikrųjų buvo užsikrėtę, ar tiesiog buvo problemų su testais. Tačiau svarbu pažymėti, kad tokių atvejų buvo labai, labai nedaug. Ir tai yra vienas atvejis iš daugiau nei 23 milijonų. Turbūt pamatysime daugiau panašių atvejų, tačiau jie nebus reguliarūs", — sakė ji, komentuodama pakartotinio užsikrėtimo Honkonge atvejį.

  Anot jos, šis atvejis yra nepaprastai svarbus norint suprasti, kaip susidaro imunitetas, kiek laiko jis trunka ir kaip vakcina jį paveiks.

  Ji pabrėžė, kad PSO tikisi, jog vakcina nuo COVID-19 sukels imunitetą, stipresnį už natūralų.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 23,3 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 806 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  ULAC vadovas: burnos skalavimo skysčiai gali sumažinti koronavirusų plitimo pavojų
  COVID-19 Lietuvoje: 16 naujų atvejų registruoti Vilniaus apskrityse, 3 — įvežtiniai
  Tegai:
  koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)

  Svarbiausios temos