01:31 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sporto naujienos (98)

  Pasaulio futbolo žvaigždė Lionelis Mesis nusprendė palikti Ispanijos "Barceloną", nors jo sutartis dar nepasibaigusi

  VILNIUS, rugpjūčio 26 — Sputnik. Argentinietis futbolo žaidėjas taip nusprendė po pokalbio su naujuoju katalonų vyriausiuoju treneriu Ronaldu Koemanu, kuris tai pranešė "Football Espana". Ir net nepaisant galiojančios sutarties (iki 2021 metų vidurio), futbolininkas jau pranešė klubo vadovybei apie savo ketinimą išeiti.

  Tvirtinama, kad Mesis susitarime su "Barcelona" turi galimybę, pagal kurią jis gali vienašališkai nutraukti sutartį kiekvieno sezono pabaigoje, nesukeldamas pasekmių sau.

  Tiesa, "Barcelona" jau pareiškė, kad šios galimybės suaktyvinti sutarties nutraukimą terminas pasibaigė birželį. Tačiau verta atsižvelgti į dabartinio sezono nenuoseklumą — dėl pandemijos Ispanijoje jis baigėsi tik liepos viduryje, o UEFA Europos taurės finalas įvyko visai neseniai — praėjusios savaitės pabaigoje. Taigi, jei argentinietis reikalautų laisvo agento statuso, "Barcelona" negalėtų išsiversti be teismo.

  Lionelis Mesis "Barcelonoje" žaidžia nuo 2004 metų, tai yra, nuo pat karjeros pradžios ir per tą laiką pasiekė visus įmanomus ir, atrodytų, neįmanomus klubo rekordus. Net praėjusį sezoną, kai komanda patyrė krizę, 33-ejų puolėjas įmušė 44 įvarčius per 44 rungtynes ​​ir atliko dar 26 rezultatyvius perdavimus.

  Dar prieš jam paskelbus apie savo pasitraukimą iš Argentinos, tokie klubai kaip "Manchester United" ir "Manchester City", taip pat italų "Inter" ir prancūzų "Paris Saint-Germain" parodė susidomėjimą.

  Temos:
  Sporto naujienos (98)

  Dar šia tema

  Sulaukęs 50 metų Vanagas išmoko melžti ožką ir svajoja apie karvę
  Jasikonis įgauna pagreitį ir išlieka per žingsnį nuo pergalės Kegume
  Tegai:
  futbolas, Barselona, Lionelis Messi

  Svarbiausios temos