07:04 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  JAV nacionalinės žvalgybos direktoriaus biuras nuspendė nerengti spaudos konferencijų saugumo prezidento rinkimuose užtikrinimo klausimais Amerikos kongreso žvalgybos komitetų nariams dėl slaptos informacijos nutekėjimo iš praėjusių susitikimų

  VILNIUS, rugpjūčio 30 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas apkaltino Kongreso narius slaptos informacijos nutekinimu iš žvalgybos instruktažų ir jos iškraipymu, praneša RIA Novosti.

  Šeštadienį tapo žinoma apie JAV nacionalinės žvalgybos direktoriaus biuro sprendimą nerengti spaudos konferencijų saugumo prezidento rinkimuose užtikrinimo klausimais Amerikos kongreso žvalgybos komitetų nariams dėl slaptos informacijos nutekėjimo iš praėjusių susitikimų. Tai supykdė demokratus Kongrese, kurie prigrasino priversti JAV žvalgybą pateikti reikiamą informaciją.

  "Direktorius (JAV nacionalinės žvalgybos Džonas) Retklifas pateikė informaciją (Atstovų rūmų žvalgybos) komitetui ir informacija buvo nutekinta. Ar tai buvo "slidus Šifas" (komiteto vadovas demokratas Adamas Šifas — Sputnik), ar kažkas kitas — jie nutekino informaciją ir, blogiausia, kad jie paskelbė neteisingą informaciją", — pareiškė Trampas susitikime Teksase.

  "Jam (Retklifui — Sputnik) tai nusibodo. Jis nori tai daryti (pateikti informaciją — Sputnik) kitaip, nes komitete yra "skundėjai", kurie aiškiai daro blogus dalykus, galbūt, neteisėtai. Mes tai nagrinėsime atskiru būdu... Mes neleisime "skundėjams" nutekinti informaciją", — pridūrė prezidentas.

  Anksčiau Trampas kitomis progomis ne kartą apkaltino Šifą slaptos informacijos nutekinimu į spaudą ir jos iškraipymu.

  Dar šia tema

  Džo Baidenas išrinktas demokratų kandidatu JAV prezidento rinkimuose
  Viskas kaip realybės šou. Obama išpeikė Trampo prezidentavimo metus
  Džo Baidenas žada nužudyti Amerikos ekonomiką
  Princas ir prezidentas — kodėl JAV persekioja Putino ir Muсhamedo santykiai
  Tegai:
  JAV, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos