01:45 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (106)

  "Netflix" nekomentavo finansinių sutarties sąlygų. Pažymima, kad Hario ir Megan prodiuserių kompanija kurs dokumentinius ir meninius filmus, televizijos šou ir laidas vaikams

  VILNIUS, rugsėjo 3 — Sputnik. Britanijos princas Haris ir jo žmona Megan Markl, gyvenantys Kalifornijoje, pasirašė ilgalaikę sutartį su filmų ir serialų kūrimo kompanija "Netflix", rašo "New York Times".

  Planuojama, kad "Netflix" mokės Hario ir Megan prodiuserių kompanijai (kuri buvo neseniai sukurta ir dar negavo pavadinimo) už dokumentinių ir meninių filmų, televizijos šou ir laidų vaikams kūrimą.

  "Mes nepaprastai didžiuojamės, kad jie (Haris ir Megan) pasirinko "Netflix" kaip savo kūrybinius namus. Mes nekantriai laukiame momento, kai su jais pasidalinsime istorijomis, kurios bus optimistiškos ir skatins skirtingų auditorijų tarpusavio supratimą visame pasaulyje", — pareiškė vienas iš kompanijos generalinių direktorių Tedas Sarandosas (Ted Sarandos).

  "Netflix" atstovas atsisakė komentuoti finansines sutarties sąlygas.

  "Netflix" buvo įkurta 1997 metais JAV. Mokamo vaizdo įrašų serviso auditorijai priklauso apie 130 milijonų vartotojų daugiau nei 190 pasaulio šalių. Be jau esamo turinio pateikimo, "Netflix" šiuo metu kuria savo filmus, serialus ir televizijos programas.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (106)

  Dar šia tema

  Megan Markl pasirodė per televiziją ir visus nuvylė
  Megan Markl buvo pastebėta vilkinti lietuvių kūrėjų suknelę
  Megan Markl nori balotiruotis į JAV prezidentus
  Karališkoji šeima pasveikino Megan 39-ojo gimtadienio proga
  Princo Hario slaptoji Instagram paskyra nustebino gerbėjus
  Tegai:
  karališkoji šeima, Netflix, Megan Markle, Princas Haris

  Svarbiausios temos