04:03 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Mitybos specialistė taip pat pabrėžė, kad kava, arbata, sultys ir kiti gėrimai nėra kokybiški vandens šaltiniai

  VILNIUS, rugsėjo 3 — Sputnik. Mitybos specialistė Anželika Diuval savo komentaruose portalui "Ridus" rekomendavo negerti vandens iš plastikinių butelių.

  "Vanduo, kuris buteliuose ant lentynų stovi einant metams, yra veikiamas saulės spindulių ir yra įpiltas į plastikinį butelį, dažniausiai mums nelabai tinka ir neturi sveiko poveikio", — sakė ji.

  Vietoj to mitybos specialistė patarė gerti tekantį filtruotą vandenį.

  Ji taip pat įvardijo pasenusią idėją, kad visi turėtų išgerti du litrus vandens per dieną. Anot jos, dienos tūris turi būti apskaičiuojamas individualiai — 30 mililitrų kilogramui svorio. Be to, vandenį reikia gerti palaipsniui — ne daugiau kaip po vieną stiklinę vienu metu.

  "Senėjimas — vandens praradimas iš organizmo, galų gale, yra tiesioginis ryšys. Jei žmogus geria nepakankamą kiekį vandens arba šis vanduo yra nekokybiškas, tai atsispindės ant odos: atsiras ankstyvų raukšlių ir nešvarumų", — sakė ji.

  Dietologė taip pat pabrėžė, kad kava, arbata, sultys nėra kokybiški vandens šaltiniai. Anot jos, organizmas sugeba pasisavinti vandenį iš bet kurio patekančio skysčio, tačiau kuo jis švaresnis, tuo mažiau šiam įsisavinimo procesui išleidžiama energijos.

  Dar šia tema

  Po pandemijos. Mokslininkai išsiaiškino, kaip infekcijos keičia žmoniją
  Įvardytas vitaminas, sugebantis sustabdyti koronaviruso dauginimąsi
  Tegai:
  gydytojai, vanduo

  Svarbiausios temos