08:19 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešime teigiama, kad atitinkamą laišką pasirašė 11 žmonių, įskaitant Senato demokratų lyderį Čaką Šumerį

  VILNIUS, rugsėjo 3 — Sputnik. Grupė JAV senatorių kreipėsi į šalies iždo sekretorių Stiveną Mnučiną (Steven Mnuchin) su reikalavimu įvesti sankcijas Rusijai už "ketinimą kištis" į artėjančius rinkimus, praneša RIA Novosti.

  Atitinkamą laišką pasirašė 11 žmonių, įskaitant Senato demokratų lyderį Čaką Šumerį (Chuck Schumer).

  Iniciatyvos autoriai mano, kad tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims turėtų būti taikomi apribojimai. Kreipdamiesi jie nurodė "JAV žvalgybos duomenis".

  Anksčiau "ABC News" pranešė, kad Jungtinių Valstijų nacionalinio saugumo departamentui buvo pateiktas dokumento projektas pavadinimu "Rusija greičiausiai šmeižia kandidatus, norėdama paveikti 2020 metų rinkimus". Jis nebuvo skirtas plačiai skelbti, tačiau buvo skirtas išplatinti federalinėms ir vietos teisėsaugos institucijoms.

  Pažymėta, kad į šiuos kaltinimus nebuvo sureaguota. Jungtinių Valstijų nacionalinio saugumo departamento atstovas TV kanalui sakė, kad dokumentas neatitinka departamento standartų, nes trūksta konteksto ir įrodymų.

  JAV prezidento rinkimai vyks lapkričio 3 dieną. Dabartinis valstybės vadovas Donaldas Trampas kandidatuoja antrai kadencijai, jis kovos su demokratų kandidatu Džo Baidenu.

  Dar šia tema

  "Nord Stream-2" nėra susijęs su Navalnu, mano Bavarijos premjeras
  Klastingas Kremliaus planas: sužlugdyti Ameriką, kad būtų išgelbėtas Trampas
  Tegai:
  Rusijos kišimasis, JAV prezidento rinkimai, rinkimai, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos