18:35 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  JAV prezidentas laikosi nuomonės, kad reikia stengtis palaikyti ryšius su visomis valstybėmis, kokie bebūtų tarpusavio santykiai

  VILNIUS, rugsėjo 4 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas prisipažino, kad išjungia televizorių, jei eteryje išgirsta apie "sąmokslą su Rusija", taip pat šiuos kaltinimus pavadino beprotybe, praneša RIA Novosti.

  Jis taip pat mano, kad geriau palaikyti gerus santykius su kitomis šalimis.

  "Jei man pavyks susitarti su Rusija — ar tai gerai, ar blogai? Manau, kad tai gerai. <...> Sugyventi su (kitomis) šalimis iš tikrųjų yra gerai, o ne blogai. Tai labai gerai", — sakė JAV prezidentas mitinge Pensilvanijoje.

  Specialusis prokuroras Robertas Miuleris dvejus metus tyrė įtarimus dėl "Rusijos kišimosi" į 2016 metų JAV rinkimus ir kaltinimus dėl "Donaldo Trampo susitarimo su Rusija". Miuleris patvirtino kaltinimus "kišimusi", kuriuos Kremlius paneigė, tačiau nerado slapto susitarimo, kuris buvo paneigtas tiek Maskvoje, tiek Vašingtone, įrodymų.

  Anksčiau Trampas pasiūlė Šiaurės Karolinos piliečiams dukart balsuoti per prezidento rinkimus, siekiant patikrinti rinkimų sistemos saugumą. Valstybės vadovas kvietė balsuoti asmeniškai ir paštu.

  "Tegul jie atsiunčia jį [biuletenį — Sputnik] ir tegul ateina balsuoti, o jei jų sistema yra tokia gera, kaip sakoma, tada akivaizdu, kad jie negali balsuoti. Jei jis [jų balsas — Sputnik] nebus įskaičiuotas, tada jie galės nubalsuoti", — žurnalistams sakė Trampas.

  JAV vadovas nusiteikęs kategoriškai prieš balsavimą paštu, o demokratai palaiko tokį balsavimą.

  JAV prezidento rinkimai vyks lapkričio 3 dieną.

  Dar šia tema

  Trampas pareiškė, kad Rusija nenori jo perrinkimo  
  Džo Baidenas išrinktas demokratų kandidatu JAV prezidento rinkimuose
  JAV senatoriai reikalauja nedelsiant taikyti sankcijas Rusijai
  Tegai:
  JAV prezidento rinkimai, rinkimai, JAV, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos