09:53 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Australė pabrėžė, kad dar anksti spręsti, kaip ji išleis laimėjimą, tačiau pripažino, kad ji jau pradėjo kurti kai kuriuos planus

  VILNIUS, rugsėjo 5 — Sputnik. Australijos miesto Logano priemiestyje, Kvinslando valstijoje, 20 metų gyventoja žaisdama loterijoje naudojo tą patį "atsitiktinių skaičių" rinkinį ir pateko į pagrindinį turnyrą. Apie tai praneša "UPI".

  Australė pasakojo, kad nusipirko loterijos bilietą rugpjūčio 29 dieną, šeštadienį. Ji rašė tuos pačius skaičius, kuriuos naudojo 20 metų.

  "Tai yra skaičiai, kuriuos pasirinkau prieš daugelį metų. Manau, kad tai tik atsitiktiniai skaičiai, aš net neprisimenu", — paaiškino ji.

  Dėl to moteris išlošė 400 tūkstančių Australijos dolerių aukso puodą.

  Australė pabrėžė, kad dar anksti spręsti, kaip ji išleis laimėjimą, tačiau pripažino, kad ji jau pradėjo kurti kai kuriuos planus.

  "Kai kuriuos atidedu ateičiai, tai tikrai padės mano šeimai judėti toliau. Galbūt dalį turto investuosiu, bet tikrai pasidalinsiu su savo šeima", — sakė ji.

  Anksčiau buvo pranešta, kad Australijos miesto Red Hilo (Kvinslando valstija) gyventojas, laimėjo aukso puodą dėl numerių, kuriuos jo šeima į loterijos bilietus rašė daugiau nei 50 metų. Pirmą kartą per visą šį laiką šie skaičiai pasirodė esą sėkmingi.

  Dar šia tema

  Pirmasis pasaulyje vakcinos nuo COVID-19 bandymų savanoris papasakojo apie savijautą
  Nuovargiu pasiskundusi moksleivė miegodama mirė nuo koronaviruso
  Tegai:
  loterija, pinigai

  Svarbiausios temos