07:30 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai (38)

  Vyras prisipažino, kad sugebėjo sulieknėti, tačiau nurodė keletą neigiamų vienkartinės dietos padarinių

  VILNIUS, rugsėjo 6 — Sputnik. Tinklaraštininkas Beau Milesas (Beau Miles) nusprendė pats išbandyti neįprastą dietą: 40 dienų jis valgė tik konservuotas pupeles. Vyras prisipažino, kad sugebėjo sulieknėti, tačiau nurodė keletą neigiamų vienkartinės dietos padarinių — ypač "atbukimą". "Men's Health" atkreipė dėmesį į jo YouTube kanale pirmadienį, rugpjūčio 31 dieną paskelbtą vaizdo įrašą.

  Jis pasakojo, kad apie "pupelių dietą", kurią sužinojo iš Johno Steinbecko knygos "Tortilla Flat": viena jo herojė vaikus maitino tik konservuotomis pupelėmis, tačiau jų sveikata buvo puiki.

  "Tai, kaip jaučiuosi bėgdamas, priklauso nuo to, ką valgau. Visą gyvenimą valgiau viską", — aiškino tinklaraštininkas ir pažadėjo, kad eksperimento pabaigoje jis įveiks 50 kilometrų maratoną.

  Per 40 dienų jis suvalgė 191 skardinę pupelių ir numetė apie penkis kilogramus. Jis taip pat sugebėjo "lėtai, bet užtikrintai" įveikti 50 kilometrų atstumą.

  Jis neigiamą dietos poveikį pastebėjo ketvirtą dieną. Pupelės pradėjo daryti įtaką jo nuotaikai, jėgai ir "gyvenimui apskritai". Be to, Milesas tapo vis labiau irzlus, o bėgdamas jautėsi lyg kentėtų nuo pagirių. Jis taip pat pastebėjo, kad dieta paveikė jo protinį pajėgumą: "su kiekvienu kilogramu jaučiuosi lyg kvailėčiau".

  Anksčiau buvo pranešta, kad Maltos gyventojas Christopheris il-Kabokkas per pandemiją įvestą karantiną numetė 40 kilogramų. Per penkis mėnesius vyras pagal savo tikslus pakeitė mitybos ir mankštos režimą.

  Temos:
  Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai (38)

  Dar šia tema

  Aitvaras į dangų nunešė trejų metų mergaitę Taivane — video
  "The Weekend" gavo pagrindinį "MTV Video Music Awards 2020" apdovanojimą
  Tegai:
  mityba, tinklaraštininkas

  Svarbiausios temos