10:25 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (180)

  Šalyje, remiantis oficialiais duomenimis, nėra nė vieno koronavirusinės infekcijos atvejo. Joje taikomas kaukių režimas ir apribojimai įmonių darbui

  VILNIUS, rugsėjo 6 — Sputnik. Turkijos gyventojai Maro velajato gyventojai, kurie buvo sulaikyti už kaukių režimo pažeidimą, tačiau negalėjo sumokėti baudos, policija pasiuntė rinkti medvilnę. Apie tai praneša "Lenta.ru" su nuoroda į "Radio Azatlyk".

  Visų pirma, apie 30 žmonių iš Bairam Ali miesto buvo išsiųsti į medvilnės laukus. Kiekvienas iš jų turi surinkti po 20 kilogramų. Pasai paimami iš pažeidėjų ir grąžinami dienos pabaigoje, jei asmuo įvykdo normą. Priešingu atveju kitą dieną reikės vėl dirbi.

  Policija rengia reidus specialiais autobusais, kaukių režimo pažeidėjai nuvežami į policijos komisariatus. Bauda yra 60 manatų (17 dolerių).

  Turkmėnijoje, remiantis oficialiais duomenimis, nėra nė vieno koronavirusinės infekcijos atvejo. Šalyje taikomas kaukių režimas ir apribojimai įmonių darbui.

  Tuo pat metu kovo mėnesį buvo pranešta, kad valdžia uždraudė žurnalistams vartoti žodį "koronavirusas". Jis taip pat nebuvo įtrauktas į specialią brošiūrą, kurią Sveikatos apsaugos ministerija siunčia švietimo įstaigoms, ligoninėms ir darbo vietoms.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (180)

  Dar šia tema

  Per praėjusios savaitės atliktus patikrinimus visi asmenys laikėsi saviizoliacijos
  Veryga ramina tėvus: niekas neišveš vaikų į ligoninę be tėvų žinios
  Tegai:
  koronavirusas, kaukės

  Svarbiausios temos