10:25 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaip teigiama pranešime, anksčiau Amerikos vadovas planavo padovanoti Rusijos prezidentui būta Trampo bokšte

  VILNIUS, rugsėjo 6 — Sputnik. Buvęs JAV prezidento Donaldo Trampo advokatas Maiklas Kohenas atskleidė Amerikos lyderio požiūrį į Rusijos kolegą Vladimirą Putiną. Apie tai jis rašė knygoje "Išdavikas: tikroji Maiklo Koheno, buvusio asmeninio prezidento Donaldo Trampo teidininko, istorija", praneša "Lenta.ru" su nuoroda į "The Washinpton Post".

  Pažymima, kad Donaldui Trampui patinka Putinas ir tai, kaip jis valdo šalį. Pasak jo, Baltųjų rūmų vadovui patiko tai, kad Rusijos lyderis sugebėjo "perimti visos tautos kontrolę ir jai vadovauti kaip savo kampanijai".

  Kita simpatijos Rusijos vadovui priežastis yra Trampo meilė pinigams — jis laikė Putiną "turtingiausiu pasaulio žmogumi", rašo Kohenas. Amerikos lyderis planavo Rusijos prezidentui padovanoti butą Trampo bokšte.

  Pažymima, kad 2018 metų lapkričio mėnesį buvęs Donaldo Trampo teisininkas Maiklas Kohenas prisipažino melavęs Kongresui apie Amerikos lyderio ryšius su Rusija. Tais pačiais metais jid buvo nuteistas trejiems metams kalėti už finansinius ir kitus pažeidimus.

  Gegužę jis buvo paleistas namų areštui dėl koronaviruso epidemijos. Tačiau po to jis dažnai buvo pastebėtas viešose vietose ir liepos 9 dieną buvo išsiųstas atgal į kalėjimą. Vėliau teismas vėl paskyrė paleisti Koheną.

  Dar šia tema

  JAV išstos iš PSO kitų metų liepą
  "Beprotybė". Trampas paaiškino, kodėl išjungia televizorių skambant žodžiui "Rusija"
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, Donaldas Trampas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos