07:37 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (97)

  Anksčiau Donaldas Trampas pasidalino savo sėkme kovoje su koronavirusu. Pasak jo, COVID-19 dažnis rugpjūtį, palyginti su liepa, sumažėjo 38 procentais

  VILNIUS, rugsėjo 6 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas palygino Rusijos ir Amerikos vakcinas nuo koronaviruso, praneša "TASS".

  JAV administracijos vadovas pageidavo nepateikti išsamaus komentaro apie Rusijoje kuriamą vaistą.

  Jis tik pažymėjo, jog nežinojo apie Rusijos vakciną ir nebuvo tuo tikras. Tuo pačiu metu Trampas teigė, kad JAV turi savo puikią vakciną, kuri, jo nuomone, taps standartu.

  Jis taip pat pažymėjo, kad ją sukūrė neįtikėtinos kompanijos, kurios daugelį metų sėkmingai kūrė vakcinas nuo įvairių ligų.

  Anksčiau Donaldas Trampas pasidalino savo sėkme kovoje su koronavirusu. Pasak jo, COVID-19 dažnis rugpjūtį, palyginti su liepa, sumažėjo 38 proc.

  Be to, Amerikos lyderis kalbėjo apie vakcinos nuo farmacijos bendrovės "AstraZeneca" infekcijos bandymų trečiojo etapo pradžią. Jis pažymėjo, kad ji prisijungia prie kitų vakcinų grupės, kuri yra beveik baigta ir galbūt patvirtinta.

  Anksčiau Rusijos sveikatos apsaugos ministerija užregistravo pirmąją pasaulyje vakciną COVID-19 prevencijai, kurią kartu su Rusijos tiesioginių investicijų fondu sukūrė Gamalėjaus nacionalinis epidemiologijos ir mikrobiologijos tyrimų centras.

  Rusijos tiesioginių investicijų fondo vadovas Kirilas Dmitrijevas pranešė, kad fondas iš daugiau nei 20 šalių gavo paraiškas įsigyti milijardą dozių vakcinų nuo koronaviruso. Tuo pat metu jis pažymėjo, kad Rusija susitarė dėl vakcinos gamybos penkiose šalyse, turimi pajėgumai leidžia pagaminti 500 milijonų dozių per metus.

  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (97)

  Dar šia tema

  Paaiškėjo, kas labiausiai nukentėjo per karantiną
  Indonezijoje rasta labiau užkrečiama koronaviruso padermė
  Tegai:
  vakcina, koronavirusas, JAV, Rusija, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos