11:43 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Planuojama, kad kiekvienas laivas galės gabenti nuo 12 iki 18 sraigtasparnių. Be karių išlaipinimo operacijų, jie galės kovoti su priešo povandeninių laivų flotile ir virsti plaukiojančiomis ligoninėmis

  VILNIUS, rugsėjo 7 — Sputnik. Kryme esančioje laivų statykloje pradėti gaminti desanto laivai "Ivan Rogov" ir "Mitrofan Moskalenko" taps universaliausiais pasaulyje savo klasėje, pranešė žurnalas "Military Watch Magazine".

  Laivai buvo sukurti, kad pakeistų Prancūzijos universalius desantinius laivus "Mistral", kurių Rusijos karinis jūrų laivynas negavo 2014 metais.

  Planuojama, kad kiekvienas laivas, priklausomai nuo savo dydžio ir komponavimo, galės gabenti nuo 12 iki 18 sraigtasparnių. Desantiniai laivai, be karių išlaipinimo operacijų, galės kovoti su priešo povandeninių laivų flotile.

  Pagrindiniu smogiamuoju sraigtasparniu naujame universaliame desanto laive taps Ka-52 "Aligator". Jis gali gabenti priešlaivines raketas X-31, galinčias pataikyti į kovinius laivus 300 kilometrų atstumu.

  Be karinių funkcijų, tiriama galimybė sraigtasparnių vežėjus paversti plaukiojančiomis ligoninėmis. Laivuose tam yra visos reikalingos patalpos, tereikia nuspręsti, kokią medicinos įrangą įrengti nuolatiniu pagrindu, o kokią — savo nuožiūra.

  Dar šia tema

  Staigus smūgis nesuveiks: "Prometėjaus" sistema Baltijos šalyse "pamatys" viską
  "Be triukšmo ir dulkių": Rusija turi naują ginklą kovai su tankais
  "Tai tik pirmieji žingsniai": kodėl JAV povandeninius laivus perkelia prie Rusijos krantų
  Paskelbtas vaizdo įrašas apie šaudymą iš Šiaurės laivyno laivų Barenco jūroje
  Tegai:
  ginkluotė, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos