10:34 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Tokiu neįprastu būdu austras Josefas Keberlas norėjo atkreipti visuomenės dėmesį į ledynų tirpimą. Paskutinis rekordas buvo 2 valandos 8 minutės

  VILNIUS, rugsėjo 7 — Sputnik. Austras Josefas Keberlas (Josef Koeberl), siekdamas pasaulio rekordo, praleido lygiai pustrečios valandos ledo pilnoje stiklo kabinoje, praneša Austrijos televizijos ir radijo kompanija "ORF".

  Remiantis žiniasklaidos pranešimais, vyras tapo naujo ilgiausio žmogaus kūno sąlyčio su ledu pasaulio rekordo savininku. Šis pasiekimas oficialiai užfiksuotas Melko mieste, Žemutinėje Austrijoje.

  Ekstremalas pareiškė, kad tokiu būdu jis nusprendė atkreipti visuomenės dėmesį į ledynų tirpimą. Be to, jis norėjo pademonstruoti, kad kiekvienas žmogus gali peržengti to, kas įmanoma, ribas.

  "Reikėtų atsisakyti neigiamų įsitikinimų, motyvuoti save ir, visų pirma, patikėti savimi. Tai aš noriu perduoti", — pasakė austras.

  Keberlas pagerino savo paties unikalų pasisiekimą: metais anksčiau jis lede sėdėjo 2 valandas 8 minutes ir 47 sekundes, tai tuo metu tapo pasaulio rekordu. Įdomu tai, kad šį kartą, praleidęs lede 2 valandas ir 30 minučių, Keberlas pareiškė, kad nori paskanauti ledų.

  Dar šia tema

  NASA parodė, kaip pasikeitė Antarktidos ledynai
  "Roshydromet" vadovas paaiškino naujų salų atsiradimą Arktyje
  Įvardytas blogiausias klimato katostrofos scenarijus
  Tegai:
  Austrija, ledas

  Svarbiausios temos