19:48 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1740
 • RUB89.1500
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų (332)

  Kur tiksliai šiuo metu yra Marija Kolesnikova, nepranešama

  VILNIUS, rugsėjo 8 — Sputnik. Baltarusijos opozicijos koordinavimo tarybos prezidiumo narė Marija Kolesnikova buvo sulaikyta siekiant nustatyti aplinkybes, kas nutiko pasienyje su Ukraina, "Telegram" kanale pareiškė oficialus Respublikos valstybės sienos komiteto atstovas Antonas Byčkovskis.

  Anksčiau komitetas RIA Novosti pranešė, kad Kolesnikova ir dar du opozicionieriai Antonas Rodnenkovas ir Ivanas Kravcovas patikrinimo punkte atliko registraciją ir patraukė link Ukrainos.

  Vėliau paaiškėjo, kad Kravcovas ir Rodnenkovas paliko šalį, tačiau Kolesnikova ne. Anot komiteto, kelyje link Ukrainos, susitikus su pasienio sargyba, automobilis su opozicionieriais smarkiai įsibėgėjo, sukurdamas grėsmę pasienio tarnybos kario gyvybei. Tuo pačiu metu, kaip sakė Byčkovskis, Kolesnikova buvo "išstumta" iš automobilio.

  Po kurio laiko paaiškėjo, kad Kravcovą ir Rodnenkovą taip pat sulaikė "kaimyninė pusė Ukrainos teritorijoje sąveikos tvarka". Bet vėliau Ukrainos užsienio reikalų ministerija paneigė šią informaciją. Pasak ministerijos vadovo pavaduotojo Antono Geraščenkos, Rodnenkovas ir Kravcovas yra pasienio punkte, Ukrainos teritorijoje, ir gali laisvai judėti po šalį, niekas jų nesulaikė.

  Kur šiuo metu Kolesnikova — nepranešama.

  Temos:
  Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų (332)
  Tegai:
  Marija Kolesnikova, Baltarusija

  Svarbiausios temos