01:29 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasak jaunuolių, jie norėjo pasikalbėti su buvusia Lietuvos vadove tuometinio Ukrainos prezidento Porošenkos vardu

  VILNIUS, rugsėjo 10 — Sputnik. "Prankeriai" Vovanas ir Lexus papasakojo, kad jiems nepavyko pabendrauti su buvusia Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite, nes ši juos pergudravo. Apie šį epizodą jie kalbėjo tarptautinėje vasaros mokykloje "Studia Baltica X", vykusioje Kaliningrade.

  Pasak jų, praktikoje yra komiškų istorijų. Jie norėjo pakalbėti su Grybauskaite 2015 metais buvusio Ukrainos prezidento Petro Porošenkos vardu.

  "Mums beveik pavyko, mes veikėme per Ukrainos ambasadorių Lietuvoje. Suplanavome pokalbį kitai dienai", — sakė Vovanas (Vladimiras Kuznecovas).

  Pasak jo, nustatytu laiku jie paskambino nurodytu numeriu. Tai buvo ne tiesioginis, o sekretoriato numeris.

  "Jie kikeno ir padėjo ragelį. Paaiškėjo, kad Porošenka tuo metu kalbėjosi per "WhatsApp" su Lietuvos prezidente. Ji, matyt, parašė: "Norėjai su manimi pasikalbėti?" — pasakė pokštininkas.

  Tuo tarpu pats Porošenka tapo pokštų auka. Vovanas ir Lexus Naujųjų metų išvakarėse jį pasveikino NATO generalinio sekretoriaus Jenso Stoltenbergo vardu. Buvęs Ukrainos prezidentas labai džiaugėsi šiuo "sveikinimu" ir neslėpė džiaugsmingų emocijų.

  Tegai:
  Dalia Grybauskaitė

  Svarbiausios temos