11:13 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų (456)

  Kaip pažymėta, kariškiai atliks gynybinius manevrus. Anksčiau pranešta apie išsamų ginkluotųjų pajėgų kovinės parengties patikrinimą

  VILNIUS, rugsėjo 10 — Sputnik. Baltarusijos tankų vienetai atliks kovines pratybas vakarų kryptimi tikrindami ginkluotųjų pajėgų kovinę parengtį, ketvirtadienį pranešė Baltarusijos gynybos ministerijos spaudos tarnyba.

  "Rugsėjo 9, 10 dienomis, 230-ojo kombinuotų ginklų poligono "Obuz-Lesnovskij" [Sausumos pajėgų Vakarų operatyvinė vadovybė — Sputnik] kovinio pasirengimo tikrinimo metu, vyksta bataliono taktinės pratybos su 11-osios atskirosios gvardijos mechanizuotosios brigados tankų batalionu", — sakoma pranešime.

  Pažymima, kad vykdant veiklą personalas spręs "gynybinio mūšio vykdymo ir ir šaudymo iš tanko įprastais šaudmenimis" klausimus.

  Anksčiau Gynybos ministerija pranešė, kad Baltarusijoje atliekamas kompleksinis ginkluotųjų pajėgų kovinės parengties patikrinimas, numatoma pakelti atskirus karinius vienetus į aukščiausią kovinės parengties laipsnį šaukiant karius iš rezervo. 

  Prieš tai gynybos ministras Viktoras Chreninas paskelbė apie kišimąsi į šalies vidaus reikalus, ir, atsižvelgdamas į tai, inicijavo kompleksines taktines pratybas su Vakarų operatyvinės vadovybės būriais Gardino kryptimi. Pratyboms pritarė Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka.

  Temos:
  Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų (456)

  Dar šia tema

  Kaliningrado izoliuoto darbo bandymas įvyks savaite vėliau, nei planuota
  "Bloomberg" pranešė apie Europos sankcijų Baltarusijai blokavimą
  Tegai:
  pratybos, Baltarusija

  Svarbiausios temos