01:07 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Incidentas įvyko balandžio mėnesį, tačiau apie pasikėsinimo detales paaiškėjo tik dabar, kai policijos pareigūnas per teismo posėdį atpasakojo reperio parodymus

  VILNIUS, rugsėjo 11 — Sputnik. Užpuolikas, įsibrovęs į reperio Eminemo namus, norėjo jį nužudyti. Apie tai praneša "Detroit Free Press" su nuoroda į policiją.

  Incidentas įvyko balandžio mėnesį, tačiau apie pasikėsinimo detales paaiškėjo tik dabar, kai policijos pareigūnas per teismo posėdį atpasakojo reperio parodymus.

  Pasak jo, Eminemas pabudo ir pamatė už jo stovintį nepažįstamąjį. Kai reperis paklausė, ką jis veikia jo namuose, vyras atsakė, kad jį nužudys.

  Reperis "išlydėjo" užpuoliką per visą namą iki išėjimo iš pastato, tačiau kaip tai padarė, nenurodyta. Atvykusi į pasikėsinimo vietą, policija rado su užpuoliku kovojusius Eminemo sargybinius.

  Policija pranešė, kad benamis Matthew Hughes'as į namus pateko pro plytomis išdaužytą langą. Dabar jis yra areštinėje, jam gresia 20 metų kalėjimo už įsilaužimą ir iki penkerių metų už tyčinį turto suniokojimą.

  Tegai:
  Eminemas

  Svarbiausios temos