01:18 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaliningrado srities vadovybė praneša, kad visos oficialios darbų priėmimo procedūros bus baigtos iki spalio pabaigos

  VILNIUS, rugsėjo 12 — Sputnik. Kaliningrado srities gubernatorius Antonas Alichanovas sakė, kad darbai naujajame Dubkų pasienio punkte, esančiame pasienyje su Lietuva, baigti. Apie tai pranešė regiono vyriausybės spaudos tarnyba.

  Pasak Alichanovo, dabar vietos valdžia turėtų aktyviai remti tarpžinybinę komisiją, kad kontrolės punktas pradėtų veikti kuo greičiau. Savo ruožtu Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Udalcovas viską derina su kolegomis iš Lietuvos.

  Šalys keičiasi oficialiais dokumentais, kad per tiltą būtų leidžiamas eismas.

  "Remiantis Rusijos Federacijos susisiekimo ministerijos informacija, visos oficialios priėmimo procedūros bus baigtos iki spalio pabaigos. Tai yra dvišalis procesas. Dėl judėjimo per sieną klausimo turi susitarti Lietuvos partneriai. Vykdomas ne tik mūsų vidaus darbas, norint priimti patį kontrolės punktą, bet ir turi būti susitarimas tarptautiniu lygiu dėl paleidimo", — pabrėžė gubernatorius.

  Šiuo metu tarp Kaliningrado srities ir Lietuvos yra keturi kontroliniai punktai. Jie išsidėstę Panemunėje (Sovetskas), Nidoje (Morskojė), Kybartuose (Černyševskojė) ir Ramoniškėse (Pograničnyj).

  Tegai:
  pasienis, Rusija, Lietuva

  Svarbiausios temos