10:58 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (106)

  Princas Haris ir Megan Markl neseniai pasirašė ilgalaikę sutartį su "Netflix" dėl dokumentinių filmų ir televizijos serialų, taip pat vaidybinių filmų ir programų suaugusiems ir vaikams kūrimo

  VILNIUS, rugsėjo 13 — Sputnik. "Netflix" generalinis direktorius Reed'as Hastings'as patvirtino, kad Megan Markl neketina grįžti prie aktorės karjeros, pranešė Etcanada.

  Princas Haris ir Megan Markl neseniai pasirašė ilgalaikę sutartį su "Netflix" dėl dokumentinių filmų ir televizijos serialų, taip pat vaidybinių filmų ir programų suaugusiems ir vaikams kūrimo.

  "Kursime turinį, kuris, viena vertus, informuoja, kita vertus, teikia vilties. Neseniai tapome tėvais ir esame suinteresuoti kurti įkvepiančias programas tėvams", — aiškino jie.

  "Netflix" generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų Reed'as Hastings'as patvirtino, kad princas Haris ir jo žmona "pirmiausia dirbs kaip prodiuseriai".

  "Jie puikiai žino, apie ką verta kalbėti, ir mes bendradarbiausime su jais", — pridūrė jis.

  Anksčiau Megan Markl taip pat sakė, kad pati neplanavo filmuotis.

  Pasirašyta sutartis šiek tiek primena Barako ir Mišelės Obamų projektą, kai jie pasirašė panašią sutartį su "Netflix" 2018 metais. Buvo išleisti dokumentiniai filmai: "Amerikietiškas fabrikas" (2019 m.) ("American Factory") ir "Luošųjų stovykla" (2020 m.).

  Temos:
  Karališkosios naujienos (106)
  Tegai:
  Megan Markle

  Svarbiausios temos