20:13 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1968
 • RUB90.7837
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau paaiškėjo, kad Pentagonas pradeda modernizuoti savo branduolines pajėgas. JAV planuoja pakeisti pasenusias tarpžemynines balistines raketas "LGM-30G Minuteman III" modernesnėmis

  VILNIUS, rugsėjo 17 — Sputnik. Kovinės geležinkelio raketų sistemos sukūrimas "Barguzin" gali tapti vienu veiksmingiausių atsakų į Pentagono branduolinių pajėgų modernizavimą, pranešė "Karo pramonės kurjeris".

  Straipsnyje "Lokomotyvas Čikagai" pažymima, kad tokio tipo ginklų negalima vadinti naujais, nes Tarybų Sąjunga jau naudojo kovines geležinkelio raketų sistemas "Molodec". Kompleksas buvo pašalintas dėl START-2 pasirašymo. 

  Tačiau Rusijoje kuriamas "Barguzin" turi daug reikšmingų pranašumų prieš savo pirmtaką ir kitas branduolines atgrasymo sistemas. Skirtingai nuo "Jars" tipo mobiliųjų antžeminių raketų sistemų, kurių keliai yra arba iš anksto žinomi, arba gali būti ištirti, "Barguzin" neatpažįstamas kosmoso ir žemės žvalgybai, sakoma straipsnyje.

  Kompleksas yra užmaskuotas kaip įprastas techninis traukinys. Raketos yra daug lengvesnės nei "Molodec". Tai leidžia "Barguzin" traukti vienu dyzeliniu lokomotyvu, priešingai nei trys "Molodec" demaskavę agregatai.

  Nauja kovinių geležinkelių raketų sistema buvo pradėta kurti 2012 metais, tačiau projektas buvo sustabdytas 2018 metų kovo mėnesį. Tuo pačiu metu, kaip pažymėta "Karo pramonės kurjeryje", Maskvos šilumos inžinerijos institutas gali atnaujinti "Barguzin" plėtrą.

  Anksčiau paaiškėjo, kad Pentagonas pradeda modernizuoti savo branduolines pajėgas. JAV planuoja pakeisti pasenusias tarpžemynines balistines raketas "LGM-30G Minuteman III" modernesnėmis.

  Dar šia tema

  Britai įvertino karinį festivalį Rusijoje
  Rusijos karinis jūrų laivynas seka JAV laivo veiksmus Baltijos jūroje
  Tegai:
  modernizavimas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos