06:23 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Nepaisant to, kad Jungtinės Valstijos regione turi bazes ir sąjungininkus, norint sutriuškinti integruotą Kaliningrado oro gynybos sistemą, joms prireiks daug daugiau bombonešių

  VILNIUS, rugsėjo 21 — Sputnik. Norint sėkmingai pralaužti Kaliningrado oro gynybos sistemas karo su Rusija pradžios atveju, JAV reikėtų daugiau strateginių bombonešių nei yra dabar. Tokią nuomonę išsakė Karinės ir politinės galios centro prie Demokratijų gynybos fondo karo analitikas Šeinas Preizvoteris (Shane Praiswater), rašo "Defense One".

  Anot eksperto, Jungtinėms Valstijoms "didžiųjų valstybių konkurencijos eroje" iš viso reikia 225 bombonešių, o dabar yra tik 140 orlaivių. Iki 2040 metų, kaip nurodo autorius, planuojama padidinti orlaivių parką iki 175 egzempliorių.

  "Net nepaisant to, kad Jungtinės Valstijos regione turi bazes ir sąjungininkus, milžiniškam kiekiui atsakomųjų priemonių, reikalingų, pavyzdžiui, norint sutriuškinti integruotą Kaliningrado oro gynybos sistemą, reikės įtraukti daugiau bombonešių", — pareiškė Preizvoteris.

  Taip pat pažymima strateginių bombonešių svarba ir karo tarp JAV ir Kinijos atveju. "Nematomi" orlaiviai galės prasiskverbti į saugomus Kinijos rajonus, o įprastiniai bombonešiai bus naudingi karo veiksmų pradžioje rajonuose, kurių Kinijos oro gynyba nepasiekia.

  Dar šia tema

  Žiniasklaida pranešė apie Britanijos patruliavimo sustiprėjimą palei Rusijos sienas
  "Tigrų" tramdytojas: kieno tankai kėlė vokiečiams siaubą viso karo metu
  Amerika Kaliningrado sritį pavadino "durklu Europos širdyje"
  Nufilmuotas S-400 komplekso dalyvavimas pratybose Kaliningrado srityje
  Tegai:
  Kaliningradas, Rusija, bombonešis, JAV

  Svarbiausios temos