19:21 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1968
 • RUB90.7837
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (133)

  Kūno kalbos specialistė, pažvelgusi į Kembridžo hercogų nuotrauką, atvirai paaiškino, kodėl Megan Markl "varžovė" gali būti nėščia

  VILNIUS, rugsėjo 30 — Sputnik. Princo Viljamo žmona Keitė Midlton išprovokavo gandus apie naują nėštumą, apie tai pasakojo kūno kalbos ir gestų specialistė Džudė Džeims (Judi James).

  Neseniai oficialioje Kembridžo hercogų Instagram paskyroje pasirodė jaudinamos poros nuotraukos su trimis įpėdiniais. Fotografas užfiksavo šeimą kartu su britų gamtininku ir televizijos laidų vedėju seru Deividu Atenborou (David Attenborough). Tačiau gerbėjų dėmesį patraukė viena detalė, o būtent — Midlton gestai.

  Kaip pranešė leidinys "Express", kūno kalbos ekspertė Džudė Džeims pažvelgė į naujas šeimos nuotraukas ir padarė įdomią išvadą: Midlton gali būti nėščia.

  Labiausiai Džeims dėmesį pritraukė kadras, kuriame hercogienė rankomis laiko pilvą, kaip tai daro visos būsimos mamos. Be to, gandai apie ketvirtąjį Midlton nėštumą sklido jau seniai.

  "Čia yra keturi momentai, rodantys, kad ji gali būti nėščia. Visų pirma, ranka ant pilvo. Net jei tai yra įprastas Keitės gestas, čia ji padėjo ranką pusiau apsauginiu gestu, užuot apglėbusi jį visiškai", — pažymėjo ekspertė.

  Ji taip pat pastebėjo, kad fotografavimo metu princas Viljamas "atspindėjo" savo žmonos pozą ir gestus, tarsi bandė pranešti slaptą naujieną, o jo veidas išdavė džiaugsmą. Mažieji poros įpėdiniai taip pat atrodė susijaudinę.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (133)

  Dar šia tema

  Jaudinamos nuotraukos iš Keitės Midlton albumo ištirpdė gerbėjų širdis
  Keitė Midlton vėl stebina gerbėjus: iškepė bandelių, apsivilkusi originalia suknele
  Keitė Midlton davė slaptą ženklą Megan Markl
  Gamtininkas padovanojo princo Viljamo ir Keitės Midlton sūnui išnykusio ryklio dantį
  Tegai:
  nėštumas, Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Keitė Midlton

  Svarbiausios temos