10:22 2020 Spalio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1832
 • RUB90.5710
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (122)

  Kaip pranešama, atliktų tyrimų duomenimis, tokį sprendimą labiausiai palaiko Didžiosios Britanijos jaunimas

  VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Beveik pusė JK gyventojų nori, kad iš Sasekso hercogo princo Hariui ir jo žmonos hercogienės Megan Markl būtų atimti karališki titulai, rašo "The Daily Mail", remdamasis apklausos duomenimis.

  Po to, kai princas Haris ir jo žmona atsisakė karališkųjų pareigų, jie išvyko į Šiaurės Ameriką ieškoti "finansinės ir asmeninės laisvės". Vėliau paaiškėjo, kad jie su Amerikos pramogų kompanija "Netflix" pasirašė labai pelningą sutartį, kurios suma, pasak kai kurių šaltinių, yra šimtas milijonų svarų (apie 110 milijonų eurų).

  "YouGov" šį pirmadienį apklausė 3250 Didžiosios Britanijos piliečių ir uždavė jiems klausimą: "Kaip manote, ar Haris ir Megan turėtų prarasti karališkuosius titulus?" 48 procentai apklaustųjų mano, kad Sasekso hercogai turėtų likti be titulų, 27 procentai atsakė neigiamai, o 25 procentai teigė neturintys nuomonės.

  Paaiškėjo, kad asmenys, priklausantys amžiaus grupei nuo 18 iki 24 metų, Harį ir Megan vertina palankiau. 25 proc. pasisakė už titulo atėmimą, o 38 proc. — prieš. Tuo tarpu 65 procentai apklaustųjų nuo 65 metų ir vyresnių grupių mano, kad Sasekso hercogai neturėtų turėti tokio titulo.

  Kalbant apie geografinį suskirstymą, Londone 38 proc. pritaria Hario ir Megan titulų atėmimui, o 33 proc. pasisakė prieš.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (122)

  Dar šia tema

  "Time" paskelbė 100 įtakingiausių žmonių reitingą
  Kaip užaugo vaikai! Midlton pasidalijo jaudinamų nuotraukų serija
  Tegai:
  Didžioji Britanija, Princas Haris, Megan Markle

  Svarbiausios temos