15:09 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusakalbiai Niujorko gyventojai nepatenkinti reklaminiu skydu "Balsuok, nes rusų kalbos pamokos brangios", nes, pasak jų, tai siejama su tariamu Rusijos kišimusi į JAV prezidento rinkimus

  VILNIUS, spalio 2 — Sputnik. Amerikos rusų kongresas (CRA) paprašė Niujorke esančios bendrovės pašalinti provokuojamą reklaminį stendą, kurio turinys diskriminuoja rusakalbius JAV gyventojus, RIA Novosti sakė organizacijos vadovė Natalija Sabelnik.

  Anot jos, kongreso dėmesį patraukė "Manhattan Mini Storage" įmonės pastatas, ant kurio sienos yra reklaminis stendas "Balsuok, nes rusų kalbos pamokos brangios". Kaip pažymėjo Sabelnik, greičiausiai šūkio autoriai turėjo omenyje tariamą Rusijos valdžios kišimąsi į Amerikos rinkimus.

  Kongreso vadovė sakė, kad kalbama apie etninę diskriminaciją, kuri įžeidžia rusakalbius JAV gyventojus. CRA vardu įmonei buvo išsiųstas laiškas su raginimu nuimti reklaminį stendą.

  "Aš nesitikiu atsakymo į laišką, bet jei jie ir atsakys, tai ne iš karto. Esu tikra, kad pirmiausia jie konsultuosis su savo advokatu", — pridūrė Sabelnik.

  Anksčiau FTB direktorius Christopher'is Wray'us pareiškė, kad Rusija bando paveikti JAV rinkimus 2020 metais, tačiau neliečia infrastruktūros. Kita vertus, jis nepateikė jokių bandymų paveikti Amerikos rinkimus įrodymų. Be to, Amerikos žvalgyba įtaria Rusiją, Kiniją ir Iraną, kad jie nori kištis į JAV rinkimus šiais metais. Maskva kategoriškai neigia bet kokį kišimąsi.

  Dar šia tema

  Trampas įspėjo amerikiečius dėl neramumų rinkimų dieną
  Rusijos žvalgyba: JAV atlieka pagrindinį vaidmenį dabartiniuose Baltarusijos įvykiuose
  Mirtis atvėrė kelią Trampo pergalei — arba pilietiniam karui
  Princo Hario ir Megan Markl vaizdo įrašas apie JAV rinkimus sukėlė skandalą
  Tegai:
  rusų kalba, rusai, Niujorkas, Amerika

  Svarbiausios temos