02:53 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (121)

  "Pilkasis" Didžiosios Britanijos karalystės "kardinolas" nesugebėjo suprasti, kuo vadovaujasi ekscentriška buvusi aktorė

  VILNIUS, spalio 2 — Sputnik. Princo Hario žmona Megan Markl nuvylė ramiausią karalystės narį — princą Filipą: Elžbietos II vyras kategoriškai atsisakė suprasti hercogienės veiksmus.

  Kažkada Filipas paaukojo savo karjerą, kad palaikytų savo žmoną, kuri 1952 metais užėmė karalienės sostą. Daugelį metų princas buvo karalienės šešėlyje ir pelnė sosto "pilkojo kardinolo" vardą, tačiau tai jo niekada nejaudino. Vienintelis dalykas, suerzinęs uždarąjį Filipą — Markl pasirodymas ir jos vaidmuo princo Hario gyvenime.

  Kaip pranešė "Daily Mail", Megan Markl galutinai nuliūdino princą Filipą: apie tai papasakojo karališkųjų reikalų ekspertė Ingrid Seward.

  Savo knygoje "Prince Philip Revealed" ekspertė aprašė Edinburgo hercogo pasipiktinimą ir nusivylimą dėl to, kad buvusi aktorė ne sekė jo romiu pavyzdžiu, o privertė princą Harį visko atsisakyti.

  "Jis tiesiog negali suprasti, kodėl Megan nenori palaikyti Hario ir jam padėti, užuot kovojus už savo teises", — pasakė Seward.

  Be to, pasak ekspertės, Filipas jaudinasi ne tik dėl to, kad jo anūkas paliko karališkasias pareigas, savo gimtinę ir visas karališkąsias gėrybes, bet ir dėl to, kad jis pavirto egocentriška įžymybe.

  Megan Markl ir princas Haris atsisakė karališkųjų titulų 2019 metų pabaigoje — šis reiškinys pavadintas "Megxit".

  Temos:
  Karališkosios naujienos (121)

  Dar šia tema

  Sekė Megan Markl pavyzdžiu: princesė Eugenie apsisprendė dėl savo vaiko likimo
  Paaiškėjo, kuo užsiima Megan Markl ir princas Haris "Netflix"
  Apklausa: beveik pusė britų nori, kad Haris ir Megan netektų titulo
  Megan Markl ir princas Haris panoro grįžti į rūmus
  Internete paskelbtas serialo "Princas" apie Britanijos karališkąją šeimą "tyzeris"
  Tegai:
  karališkoji šeima, Didžioji Britanija, Princas Filipas, Megan Markle

  Svarbiausios temos