06:00 2020 Spalio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  "Barcelona" tik ketvirtadienį sužaidė pirmąsias rungtynes ​​naujajame Eurolygos sezone, savo aikštelėje įveikusi Maskvos CSKA

  VILNIUS, spalio 3 — Sputnik. "Barselonos" trenerio Šarūno Jasikevičiaus ir jo padėjėjo Dariaus Maskoliūno COVID-19 testai buvo teigiami, rašoma oficialioje Ispanijos krepšinio klubo svetainėje.

  Pranešime sakoma, kad abiem Lietuvos specialistams sekasi gerai ir jie izoliuojasi namuose. Kitų "Barselonos" trenerių štabo narių — Tomo Masiulio ir Justino Grainio — būklė neminima.

  Jasikevičius ir Maskoliūnas per pastaruosius metus sėkmingai kartu dirbo Kauno "Žalgiryje". Šį pavasarį Šarūnas priėmė naują iššūkį — vadovauti "Barselonai", kur iš Žalgirio pasiėmė visus savo padėjėjus. Maskoliūnas yra ir vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris.

  "Barselona" tik ketvirtadienį sužaidė pirmąsias rungtynes ​​naujame Eurolygos sezone, savo aikštėje įveikusi Maskvos CSKA rezultatu 76:66. Rungtynių metu Jasikevičius buvo be kaukės (Eurolygos taisyklės leidžia žaidėjams ir vyriausiajam treneriui jos nedėvėti), o Maskoliūnas ant suolelio buvo su kauke.

  Svarbiausios temos