04:29 2020 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Iki Trampo ligos Baidenas nuolat kritikavo Trampo požiūrį į kovą su koronavirusu ir per antradienį vykusius debatus pavadino jį "visiškai neatsakingu"

  VILNIUS, spalio 3 — Sputnik. Džo Baideno bendražygiai nusprendė atsisakyti neigiamų atsiliepimų apie dabartinį prezidentą po to, kai jam buvo diagnozuotas koronavirusas, rašo "The Hill".

  Leidinyje pažymima, kad Trampas "kelioms dienoms" buvo nuvežtas į ligoninę, todėl jo būstinė turės atidėti rinkimų kampanijos metu suplanuotus renginius.

  Buvusio viceprezidento bendražygiai nusprendė nutraukti neigiamus valstybės vadovui skirtus atsiliepimus dar prieš informaciją, kad Trampas nuvyko į Volterio Rydo karo medicinos centrą. Penktadienį prezidentas paskelbė, kad jis ir pirmoji ponia užsikrėtė COVID-19. Pasak Baltųjų rūmų spaudos sekretorės Keilės Makenani (Kayleigh McEnany), valstybės vadovui pasireiškė "nestiprūs simptomai" ir "jis dirbo visą dieną".

  Straipsnyje pažymima, kad Baltųjų rūmų tarybos narei Houp Hiks (Hope Hicks) ir GOP Nacionalinio komiteto pirmininkei Ronai Romni Makdaniel (Ronn Romney McDaniel) taip pat buvo diagnozuotas koronavirusas. Baideno, kuris paskutinį kartą susitiko su Trampu antradienį debatuose Klivlande, testas neigiamas. Savo "Twitter" paskyroje jis savo ir žmonos Džilės vardu palinkėjo prezidentui ir pirmajai poniai "kuo greičiau pasveikti".

  Iki Trampo ligos Baidenas nuolat kritikavo Trampo požiūrį į kovą su koronavirusu ir per antradienį vykusius debatus pavadino jį "visiškai neatsakingu". Respublikonų lyderio hospitalizavimas privers kurį laiką nutraukti dalyvavimą rinkimų kampanijoje: penktadienį prezidento būstinė pareiškė, kad atidedami planuoti susitikimai. Tuo tarpu Baideno bendražygiai pabrėžia, kad buvęs viceprezidentas neketina sumažinti kampanijos renginių skaičiaus.

  Dar šia tema

  Trampas ir jo žmona užsikrėtė koronavirusu
  Gamalėjaus centras paskelbė apie pasirengimą padėti COVID-19 sergančiam Trampui
  Tegai:
  koronavirusas, Džo Baidenas, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos