10:54 2020 Spalio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1821
 • RUB90.8256
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (368)

  Ekspertai išanalizavo apie 85 tūkstančius patvirtintų SARS-CoV-2 infekcijos atvejų tarp 575 tūkstančių žmonių pietryčių Indijoje, kad galėtų nustatyti galimus infekcijos perdavimo kelius

  VILNIUS, spalio 4 — Sputnik. Mokslininkai nustatė, kad didžiausią vaidmenį koronaviruso plitime atlieka vaikai ir jaunimas. Šis tyrimas buvo paskelbtas žurnale "Science".

  Prinstono, Džonso Hopkinso ir Kalifornijos universitetų ekspertai išanalizavo apie 85 tūkstančius patvirtintų SARS-CoV-2 infekcijos atvejų tarp 575 tūkstančių žmonių pietryčių Indijoje, kad galėtų nustatyti galimus infekcijos perdavimo kelius. Paaiškėjo, kad 71 procentas užsikrėtusiųjų viruso neperdavė per kontaktą su kitais žmonėmis, tačiau 8 procentams užsikrėtusiųjų atiteko 60 procentų naujų infekcijų.

  Taip pat mokslininkai nustatė, kad pacientai, užsikrėtę per atsekamus kontaktus, buvo vidutiniškai jaunesni nei kiti užsikrėtę, taip pat tarp jų dažniau pasitaikė moterys.

  Remiantis tyrimo rezultatais, ekspertai priėjo prie išvados, kad maždaug trečdalis ligos atvejų nustatyta vaikams ir jaunimui.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (368)

  Dar šia tema

  Paaiškėjo, kada žmogus laikomas pasveikusiu nuo COVID-19
  Rasta natūrali priemonė nuo koronaviruso
  "Grįžti į įprastą gyvenimą". Kaip kovojama dėl vakcinos nuo koronaviruso
  Tegai:
  koronavirusas

  Svarbiausios temos