18:57 2020 Spalio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (338)

  Anksčiau pranešta, kad JAV prezidentas trumpam išvyko iš ligoninės tam, kad pasilabintų su savo šalininkais

  VILNIUS, spalio 5 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas pasielgė neatsakingai, nuvykdamas į susitikimą su savo šalininkais. Visi, kurie buvo su juo automobilyje, turi karantinuotis, sako gydytojas iš ligoninės, kurioje gydomas Amerikos lyderis.

  Anksčiau "NBC" publikavo filmuotą medžiagą, kurioje matyti, kaip JAV prezidentas Donaldas Trampas trumpam išvyko iš ligoninės tam, kad pasilabintų su savo šalininkais. Trampo kortežas pravažiavo nedidelę minią jo šalininkų ir tada grįžo į ligoninę. Trampas neišlipo iš automobilio, tik pamojavo iš už uždaryto lango. Jis buvo su kauke, automobilyje su juo buvo ir kitų žmonių, taip pat su kaukėmis.

  "Prezidento visureigis yra ne tik neperšaunamas, bet ir hermetiškai apsaugotas nuo bet kokios cheminės atakos. COVID-19 perdavimo rizika viduje yra tokia pat didelė, kaip ir be medicininių reikalavimų laikymosi. Toks neatsakingumas stebina", — socialiniame tinkle "Twitter" pareiškė dr. Džeimsas Filipsas (James Phillips).

  Jis taip pat pareiškė, kad visi JAV Slaptosios tarnybos darbuotojai, kurie "visiškai nebūtinos" kelionės metu buvo automobilyje, turėtų dvi savaites karantinuotis.

  "Jie gali susirgti. Ir gali mirti. Dėl politinio teatro. Trampas liepė jiems dėl to rizikuoti gyvybe. Tai beprotybė", — sakė gydytojas.

  Jeilio pasaulio sveikatos instituto direktorius Sadas Omeras (Saad Omer) pridūrė, kad kaukės padeda, bet nėra "nepralaidus  skydas".

  Savo ruožtu Baltųjų rūmų atstovas spaudai Džadas Dyras (Judd Deere) tvirtina, kad gydytojai leido Trampui važiuoti pasilabinti su šalininkais. Anot jo, gydytojai sakė, kad tai saugu, ir apskritai, keliaujant limuzinu su apsauga, buvo naudojamos asmeninės apsaugos priemonės.

  Trampas penktadienį buvo paguldytas į ligoninę dėl koronaviruso. Jis yra karo medicinos centre, Vašingtono priemiestyje.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (338)

  Dar šia tema

  Paaiškėjo, kaip Trampas gydomas nuo koronaviruso
  Trampas ir jo žmona užsikrėtė koronavirusu
  Gamalėjaus centras paskelbė apie pasirengimą padėti COVID-19 sergančiam Trampui
  Tegai:
  koronavirusas, Donaldas Trampas, JAV

  Svarbiausios temos