00:05 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (121)

  Pasak rašytojo, visa monarchinė strategija yra paremta visų karališkosios šeimos narių tarpusavio parama, ir Megan, jo teigimu, nėra lengvas žmogus

  VILNIUS, spalio 5 — Sputnik. Britanijos karališkoji šeima nežinojo, ką daryti su princo Hario žmona Megan Markl, mano britų istorikas Robert'as Lacey'is. Apie tai praneša "Lenta.ru" su nuoroda į "Daily Mirror".

  "Jūs turite suprasti, kad visa monarchinė strategija yra paremta visų karališkosios šeimos narių tarpusavio parama, — aiškina jis. — Ir Megan viską pakeitė. Ji nėra lengvas žmogus ir turi pavojingai didelį pasitikėjimą savimi".

  Pasak rašytojo, reikalą apsunkino tai, kad princas Haris nėra vyriausias princo Čarlzo sūnus, todėl vargu ar taps karaliumi. "Jie niekada nežinojo, ką daryti su jaunesniais sūnumis, ką jau kalbėti apie jaunesnių sūnų žmonas", — sakė jis.

  Robert'as Lacey'is yra britų istorikas, Elžbietos II biografijos ir knygos "Brolių kova" (angl. "Battle of Brothers") apie princų Hario ir Viljamo konfliktą autorius, laikomas Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos reikalų ekspertu. Jis buvo televizijos serialo "Karūna" ("The Crown"), pasakojančio Didžiosios Britanijos karalienės gyvenimą, konsultantas istorijos klausimais.

  Anksčiau Lacey'is princo Hario ir princo Viljamo nesantaiką pavadino pražūtinga Britanijos monarchijai. Pasak jo, brolių santykiai yra "dar blogesni, nei visi mano".

  Temos:
  Karališkosios naujienos (121)

  Dar šia tema

  Megan Markl nuvylė kantrųjį princą Filipą
  Megan Markl ir princas Haris panoro grįžti į rūmus
  Tegai:
  Didžioji Britanija, Megan Markle

  Svarbiausios temos