15:30 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Dviejų dienų žvejybos metu netoli San Klementės salos, prie Niuporto paplūdimio, Adonis Soriano pagavo milžinišką paprastąjį tuną. Žuvis svėrė 165 kilogramus, ilgis — 2,05 metro, o apimtis — 1,54 metro

  VILNIUS, spalio 10 — Sputnik. Amerikos Kalifornijos valstijos gyventojas balionu pagavo itin reto dydžio — 165 kilogramus — sveriantį paprastąjį tuną. Apie tai praneša "Lenta.ru" su nuoroda į "USA Today". 

  Dviejų dienų žvejybos metu netoli San Klementės salos, prie Niuporto paplūdimio, Adonis Soriano pagavo milžinišką paprastąjį tuną. Žuvis svėrė 165 kilogramus, ilgis — 2,05 metro, o apimtis — 1,54 metro.

  Iki šiol didžiausias Kalifornijoje sugautas tunas buvo sužvejotas 2016 metais ir svėrė 111 kilogramų.

  Soriano buvo vienas iš 18 "Thunderbird" laivo žvejų. Iš viso komanda pagavo 65 paprastuosius tunus, iš kurių septyni svėrė daugiau nei 45 kilogramus, keturi — daugiau nei 90 ir vienas — 165 kilogramus.

  "Mes pakabiname žuvį ant helio pripildyto baliono, kad pagautume šias pabaisas, kad masalas būtų toliau nuo valties", — sakė žvejybos organizatorius Džefas Praisas (Jeff Price). Jis pažymėjo, jog žūklės dalyviai matė, kaip tūkstančiai žuvų iššoko iš vandens ir maitinosi mažais ančiuviais. "Jums turi labai pasisekti, kad žuvys suvalgytų jūsų masalą", — paaiškino Praisas.

  Pasak jo, tam, kad sugautų 165 kg tuną prireikė šiek tiek mažiau nei valandos. "Tai buvo intensyvi kova. Jis išvyniojo virš 100 metrų valo per pirmąjį kibimą. Soriano pritvirtino meškerę, atsistojo ant vieno kelio ir ėmė kuo stipriau sukti rankenėlę. Jis atliko puiku darbą gaudant tuną", — sakė jis.

  Aštuntajame dešimtmetyje per didelė paprastųjų tunų žvejyba sukėlė pavojų šiai rūšiai.

  Anksčiau buvo pranešta, kad Anglijos Devono grafystės pakrantės vandenyse paprastasis tunas užpuolė jį stebėjusį baidarininką. Vyras kelias valandas stebėjo jūrų gyvenimą ir užfiksavo tuno šuolius fotoaparatu.

  Dar šia tema

  Paviešintas katastrofiško Lietuvos motokrosininko kritimo vaizdo įrašas
  Danės upėje ėmė skęsti istorinis laivas — video
  Tegai:
  JAV, žuvis

  Svarbiausios temos