04:12 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai (38)

  Dietologė patarė suaugusiesiems šį fermentuotą pieno produktą valgyti ryte, nes jis sulaiko skystį, o vaikams ir maitinančioms motinoms — vakare, nes šiuo atveju augimui reikalingi baltymai yra geriau absorbuojami

  VILNIUS, spalio 10 — Sputnik. Varškėje yra daug baltymų, riebalų, mineralų, vitaminų, makro ir mikroelementų, tačiau dar daugiau naudos iš produkto galima gauti, teisingai jį derinant su kitu maistu. Varškės paslaptis atskleidė mitybos specialistė Mariat Muchina, praneša RIA Novosti.

  Ji patarė suaugusiesiems šį fermentuotą pieno produktą valgyti ryte, nes jis sulaiko skystį, o vaikams ir maitinančioms motinoms — vakare, nes šiuo atveju augimui reikalingi baltymai yra geriau absorbuojami.

  Geriausi varškės priedai — žalumynai: juose yra chlorofilo, folio rūgšties ir naujų vitaminų, bei grietinė, kuri pagerina riebaluose tirpių vitaminų ir kalcio absorbciją. Be to, galite valgyti varškę su uogomis.

  Pasak jos, šio produkto nerekomenduojama derinti su pipirais ar druska, nes jie mažina skysčių išsiskyrimą iš organizmo, ir cukrumi. "Kai į varškę dedame cukraus, gauname papildomų kalorijų, tai pažeidžia angliavandenių apykaitą. Visos saldžios masės paprastai nepakankamai kokybiškos, o kartais pieno riebalų pakaitalai yra užmaskuoti po priedais", — paaiškino dietologė.

  Gera varškė neturėtų turėti rūgštaus ar aštraus kvapo, be to, joje neturėtų būti krakmolo — kad nustatytumėte medžiagą, į varškę galite įlašinti jodo. Jei lašas tampa mėlynas, tada varškė nėra tikra. "Varškėje esantis krakmolas sako, kad tai yra visiškai dirbtinis, nenatūralus produktas, klastotė — gamintojas apgaudinėja savo vartotoją", — apibendrino ekspertė.

  Rugsėjo mėnesį gastroenterologas Aleksejus Bueverovas atrado netikėtą varškės pranašumą. Produktas teigiamai veikia sveikatą, gerina nuotaiką, taip pat veiksmingai kovoja su rudenine depresija.

  Temos:
  Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai (38)

  Dar šia tema

  Įvardyta, kaip rudenį sustiprinti imunitetą
  Gerontologė atskleidė ilgaamžiškumo paslaptį
  Tegai:
  sveikata, mityba, pieno produktai

  Svarbiausios temos