03:01 2020 Spalio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešime teigiama, kad Rusija padarė didelę pažangą kurdama kompaktiškas raketas su didesniu skrydžio nuotoliu

  VILNIUS, spalio 11 — Sputnik. "Military Watch" pasakojo apie itin modernią Rusijos penktosios kartos naikintuvo Su-57 ginkluotę.

  Barščių naikinimas Rusijoje
  © Sputnik / Пресс-служба ГБУ МО "Мосавтодор"

  Be to, kad orlaivis turi radarus ir lazerines apsaugos sistemas, jis gali atlaikyti priešo oro pajėgų vienetus naujausiomis "oras-oras" raketomis — K-77 ir R-37M.

  Pirmoji gali įveikti 195 kilometrų nuotolį ir specialią orientavimo sistemą, dėl kurios sunku išvengti jos net ir labai manevringiems kovotojams dideliais atstumais. Antroji — 400 kilometrų nuotolio, be to, raketa gali pataikyti į taikinį viršgarsiniu greičiu.

  Kita produkto rūšis bus mažesnė R-37 modifikacija.

  "Rusija padarė didelę pažangą kurdama kompaktiškas raketas su didesniu skrydžio nuotoliu", — primena straipsnio autoriai.

  Šis atnaujinimas leis Rusijos naikintuvui gabenti daug daugiau raketų.

  Su-57 taip pat bus aprūpintos "oras-žemė" raketomis ir priešpovandeninėmis raketomis, siekiant išplėsti smūgio galimybes. Pirmiausia kalbame apie balistinę raketą "Kinžal". Galiausiai Rusijos naikintuvo bombų vietos yra didesnės ir gilesnės už šios klasės užsienio konkurentus, leidžiančios nešti balistines raketas, pažymėjo žiniasklaida.

  Dar šia tema

  Kaip Rusijos Su-57 pakeis jėgų pusiausvyrą Viduržemio jūros regione
  Nufilmuotas naikintuvo MiG-31 oro mūšis stratosferoje — video
  Tegai:
  JAV, naikintuvai, Rusija

  Svarbiausios temos