06:05 2020 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (356)

  Amerikos lyderis praėjusios savaitės pabaigoje užsikrėtė koronavirusu. Kelias dienas jis buvo paguldytas į ligoninę

  VILNIUS, spalio 11 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas, atsigavęs nuo koronaviruso, nėra pavojingas aplinkiniams, sakė valstybės vadovą gydantis gydytojas Šonas Konlis (Sean Conley).

  "Prezidentas atitinka Ligų kontrolės ir prevencijos centro nuostatus ir gali nutraukti izoliaciją. Šįryt atliktas PGR tyrimas pagal priimtus standartus rodo, kad jis nebekelia (viruso) perdavimo kitiems pavojaus", — RIA Novosti cituoja Konlį.

  Donaldas Trampas paskelbė apie teigiamą koronaviruso testą spalio 2-osios naktį. Atsargumo sumetimais jis kelias dienas buvo paguldytas į ligoninę, tačiau nuo pirmadienio jis buvo Baltuosiuose rūmuose.

  "Dabar, dešimtą dieną nuo simptomų atsiradimo, karščiavimo nėra daug ilgiau nei 24 valandas, o sumažėjus visiems simptomams, daugelyje pažangių diagnostinių tyrimų nėra jokių požymių, rodančių, kad yra aktyviai besidauginantis virusas", — sakoma pranešime.

  Donaldo Trampo gydytojas nepaaiškino, ką reiškia "be temperatūros ilgiau nei 24 valandas". Kaip buvo pranešama anksčiau, Trampas karščiavo tik vieną dieną daugiau nei prieš savaitę.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (356)

  Dar šia tema

  Bašaras al-Asadas: Jei Trampui bus skirta Nobelio premija, tai tikrai ne už taiką
  Žiniasklaida sužinojo, kiek kainavo Trampo gydymas nuo COVID-19
  Tegai:
  koronavirusas, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos