09:28 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Šalis jau išleido keletą tokių raketų modifikacijų, kurios buvo išbandytos 2019 metų spalį. Taip pat tarp ginklų buvo pademonstruota 22 metrų ilgio tarpžemyninė raketa "Hwaseong-15", galinti pasiekti JAV teritoriją

  VILNIUS, spalio 11 — Sputnik. Pentagoną domina nauja KLDR tarpžemyninė balistinė raketa. Apie tai pranešė TASS su nuoroda į institucijos atstovą.

  Gynybos departamentas nurodė, kad JAV turi informacijos apie naujų ginklų demonstravimą Šiaurės Korėjos parade. Pentagono atstovai pabrėžė, kad Jungtinės Valstijos jau analizuoja padėtį su KLDR palaikydamos ryšį su sąjungininkais iš šio regiono.

  Anksčiau buvo pranešta, kad kandidatas į JAV prezidentus iš Demokratų partijos Džo Baidenas bus pasirengęs susitikti su Šiaurės Korėjos lyderiu Kim Čong Inu pergalės prezidento rinkimuose atveju. Anot buvusio amerikiečių politiko patarėjo Brajano Makeono (Brian McKeon), valstybių vadovų susitikimu būtų siekiama denuklearizuoti Korėjos pusiasalį.

  KLDR surengė paradą, skirtą Korėjos darbininkų partijos 75-mečiui paminėti, kur buvo pademonstruota nauja balistinė raketa "Pukkykson 4-A" ("Poliarinė žvaigždė").

  Šalis jau išleido keletą tokių raketų modifikacijų, kurios buvo išbandytos 2019 metų spalį. Taip pat tarp ginklų buvo pademonstruota 22 metrų ilgio tarpžemyninė raketa "Hwaseong-15", galinti pasiekti JAV teritoriją. Ginklai buvo sėkmingai išbandyti prieš trejus metus.

  Dar šia tema

  "Pastatė prieš faktą": kaip Europa mokės už JAV karines bazes
  "Užteks poros smūgių: Pentagonui buvo paaiškinta, kaip kovoti su Rusija ir Kinija
  Tegai:
  raketa, Šiaurės Korėja, Pentagonas

  Svarbiausios temos