03:13 2020 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pirmasis viešas Amerikos lyderio pasirodymas nuo to momento, kai tapo žinoma apie jo užsikrėtimu COVID-19, truko apie 17 minučių

  VILNIUS, spalio 11 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas per pirmąjį pasisakymą po jo užsikrėtimo koronavirusu papasakojo apie savo sveikatą, praneša "Sputnik International".

  Šeštadienį Amerikos lyderis pirmą kartą viešai pasirodė pasveikęs nuo koronaviruso. Trampas iš Baltųjų rūmų balkono kreipėsi į du tūkstančius žmonių.

  "Visų pirma, jaučiuosi puikiai!" — sakė jis.

  Jis pasirodė balkone užsidėjęs apsauginę kaukę, bet tada ją nusiėmė. "Ačiū visiems už jūsų maldas", — pridūrė jis.

  Tada Trampas pradėjo kalbėti prieš savo oponentą iš Demokratų partijos Džo Baideną. Jis kreipėsi į afroamerikiečius ir ispanus sakydamas, kad "Džo Baidenas juos išdavinėjo 50 metų". Be to, jis gyrė sienos statybą pasienyje su Meksika.

  Prezidentas priminė, kad pagrindinis šiandienos renginio tikslas yra paremti teisėsaugos pareigūnus. Trampo teigimu, jei kairieji įgis valdžią, jie pradės "kryžiaus žygį" prieš policiją.

  "Džo Baidenas netgi pasakė, kad paskambinus 911 pasichoterapeutas turi atsakyti, kad tai veiks. Tai neveiks", — pridūrė jis.

  JAV prezidentas davė žodį, jog atnaujins mitingus, "kad Amerika netaptų socialistine valstybe". Trampas patikino auditoriją, kad Amerika nugalės koronavirusą, kad netrukus bus galima įsigyti vakciną ir kad Valstijos pradeda greitą ekonomikos stabilizavimą.

  Anksčiau Trampas teigė, kad atliko koronaviruso testą, tačiau aiškiai nepatvirtino, kad rezultatas buvo neigiamas. Pasak Amerikos prezidento, jis beveik arba visai pasveiko nuo COVID-19.

  Trampas ketina kreiptis į rėmėjus per mitingą Floridoje spalio 12 dieną.

  Dar šia tema

  Žiniasklaida sužinojo, kiek kainavo Trampo gydymas nuo COVID-19
  Koronavirusu užsikrėtęs Trampas nepavojingas aplinkiniams, sakė gydytojas
  Tegai:
  Džo Baidenas, koronavirusas, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos