04:08 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Praėjusį sekmadienį išvykimo iš Baltarusijos patikros punktuose buvo susidariusi beveik 800 sunkiųjų sunkvežimių eilė, pirmadienio rytą padėtis pasienyje pasunkėjo

  VILNIUS, spalio 12 — Sputnik. Beveik tūkstantis sunkvežimių stovi eilėse prie Baltarusijos sienos su ES šalimis, tokie duomenys skelbiami Baltarusijos valstybės sienos komiteto tinklalapyje.

  Eilės iš Baltarusijos laikosi daugiau nei tris savaites. Jos tai mažėja, tai didėja, bet visiškai neišnyksta. Praėjusį sekmadienį pasienyje su kaimyninėmis šalimis esančiuose kontrolės punktuose susikaupė daugiau nei 760 sunkvežimių. Pirmadienį, nuo 8:00 val., situacija pablogėjo: šiuo metu pasienio su Lietuva, Latvija ir Lenkija kontrolės punktuose yra daugiau nei 980 sunkvežimių.

  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje sunkiausia situacija susiklostė "Beniakonių" ir "Privalkos" kontrolės punktuose: tikimasi, kad iš jų išvyks 180 sunkvežimių. "Kamennyj Log" eilėje yra daugiau nei 110 automobilių, o "Privalkoje" — daugiau nei 70 automobilių.

  Baltarusijos pasienyje su Latvija yra problemų "Grigorovščinos" patikros punkte, kur stovi daugiau nei 150 transporto priemonių. Norėdami kirsti sieną "Urbanų" kontrolės punkte, kur yra daugiau nei 90 sunkvežimių, taip pat turėsite stovėti eilėje.

  Baltarusijos ir Lenkijos pasienyje, Bruzgų kontrolės punkte, pastebima 140 sunkiųjų sunkvežimių eilė. Sunkumų yra ir "Berestovicoje", kur susirinko daugiau nei 50 sunkvežimių. Prie "Kozlovičių" yra nedidelė eilė: į Lenkiją išvykimo laukia kiek daugiau 10 sunkvežimių.

  Anksčiau Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka per kalbą moterų forume Minske pasakė, kad respublika "priversta uždaryti valstybės sieną iš vakarų".

  Dar šia tema

  Dėl COVID-19 Rucavos krašto gyventojai nustojo apsipirkti Palangoje
  Baltarusija įvardijo sunkvežimių eilių pasienyje su Lietuva priežastį
  Tegai:
  sunkvežimis, Baltarusija, ES, pasienis

  Svarbiausios temos