18:03 2020 Spalio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (437)

  Pabrėžiama, kad daugelis nesuvokia, jog koronavirusas yra labai grėsminga liga, nes tik 5 % pasaulio gyventojų susirgo sunkia forma

  VILNIUS, spalio 13 — Sputnik. Koronaviruso rūšys ir formos rodo, kad nėra antrosios COVID-19 pandemijos bangos, sakė Dorita Nican, Pasaulio sveikatos organizacijos biuro Ukrainoje vadovė, praneša RIA Novosti.

  "Koronaviruso rūšys ir formos rodo, kad nėra antrosios pandemijos bangos", — konferencijos "Pandemija 2020: iššūkiai, sprendimai, pasekmės" metu sakė ji.

  Anot jos, "yra šalių, kuriose [šiuo metu] padaugėjo [koronaviruso atvejų skaičius], tačiau yra ir tokių, kuriose sumažėja". "Mes kasdien žiūrime į šią situaciją, tiriame situaciją šalyse, kuriose sumažėja (atvejų skaičius)", — sakė PSO atstovė.

  Ji pažymėjo, kad "daugelis nesuvokia, jog koronavirusas yra labai grėsminga liga", nes tik 5 % pasaulio gyventojų susirgo sunkia forma. "Tačiau šie 5 % labai kenčia, jų gyvybei gresia pavojus, sunku tai sakyti, bet jiems labai sunku", — pridūrė ji.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 37,4 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 1 mln. žmonių.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (437)

  Dar šia tema

  Rusijoje įvardytas pergalės prieš koronavirusą faktorius
  Lietuvoje patvirtinta 118 naujų COVID-19 infekcijos atvejų
  Tegai:
  koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)

  Svarbiausios temos