20:23 2020 Spalio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Įrašas socialiniame tinkle buvo skirtas Kijevo ketinimui stiprinti ekonominius santykius su Lenkija, tačiau prezidento spaudos tarnyba supainiojo Lenkijos vėliavą su Indonezijos

  VILNIUS, spalio 14 — Sputnik. Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio spaudos tarnyba supainiojo Lenkijos ir Indonezijos vėliavas, paskelbdama įrašą socialiniame tinkle valstybės vadovo vardu. Apie tai praneša "Ukraina.ru".

  Įrašas buvo paskelbtas Ukrainos lyderio "Twitter" paskyroje spalio 12 dieną. Jis buvo skirtas Kijevo ketinimui stiprinti ekonominius santykius su Lenkija, tačiau prezidento spaudos tarnyba supainiojo Lenkijos vėliavą su Indonezijos.

  "Abi vėliavos sudarytos iš baltos ir raudonos juostų, tačiau jų išsidėstymas skiriasi. Netrukus kažkas iš prezidento spaudos tarnybos pastebėjo klaidą ir ją ištaisė, tačiau socialinės žiniasklaidos vartotojai jau spėjo ją pastebėti", — rašoma leidinyje.

  Tai nėra pirmas kartas, kai Ukrainos prezidentas ir jo administracija suklysta oficialiuose pareiškimuose.

  Šių metų sausį Ukrainos vadovas klaidingai pavadino Kanadą, išreikšdamas užuojautą kanadiečiams dėl žuvusiųjų per lėktuvo katastrofą Irane. Kreipimesi į šalies gyventojus vietoje "Canada" buvo parašyta "Canadia".

  Spalio mėnesį vykusiame Zelenskio vizite Latvijoje prezidento oficialioje Facebook paskyroje vietoje šios šalies buvo nurodyta Lietuva.

  Prezidento vizito metu Vilniuje jo spaudos sekretorė Julija Mendel savo Instagram įraše pavadino Lietuvą Latvija. Suredagavusi įrašą, ji pareiškė, kad "trolingas" nepavyko".

  Be to, praėjusių metų liepą Zelenskio spaudos tarnyba pavadino Torontą Kanados sostine.

  Tegai:
  Lenkija, Vladimiras Zelenskis, Ukraina

  Svarbiausios temos