07:22 2020 Spalio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip Trampas scenoje ritmingai šoka, o pabaigoje ploja. Daugelis vartotojų pažymėjo, kad jie tiesiog dievina JAV prezidentą, o jo šokis yra neįkainojamas

  VILNIUS, spalio 14 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas pavergė internetą savo improvizuotu šokiu, kurį atliko priešais savo rėmėjus Pensilvanijoje, taip pat pažadėjo apkabinti kiekvieną iš jų.

  Amerikos lyderio šokio vaizdo įrašą Twitter įkėlė vartotojas Brandon'as Darby'is, pridėdamas komentarą: "Mėgaukitės".

  ​Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip Trampas scenoje ritmingai šoka, o pabaigoje ploja. Daugelis vartotojų pažymėjo, kad jie tiesiog dievina JAV prezidentą, o jo šokis yra neįkainojamas.

  Kalbėdamas savo šalininkams, Trampas taip pat pažadėjo juos pabučiuoti, nes jau įgijo imunitetą koronavirusui.

  "Dabar turiu imunitetą. Galiu nusileisti (nuo pakylos) ir pabučiuoti visus. Bučiuosiu visus — vyrus ir moteris. Pažvelk į tą vaikiną, koks jis mielas. Aš jį pabučiuosiu. Ne su dideliu malonumu, bet tai normalu", — cituoja jį RIA Novosti.

  Politologas Vladislavas Rogimovas situaciją pakomentavo Sputnik radijui:

  Trampas užsikrėtė koronavirusu spalio pradžioje, praleidęs tris dienas ligoninėje. Remiantis dabartiniais mokslininkų tyrimais, baiminamasi, kad imunitetas atsigavus po COVID-19 išlieka tik ribotą laiką. Be to, nėra iki galo žinoma, ar asmuo, turintis imunitetą, gali būti viruso nešiotojas.

  Tegai:
  šokis, koronavirusas, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos