22:13 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Karo mokslų daktaras mano, kad JAV nori pradėti branduolinį karą kitos šalies teritorijoje. Tam jos sukūrė ypač mažo kalibro branduolines galvutes

  VILNIUS, spalio 15 — Sputnik. Karo mokslų daktaras Konstantinas Sivkovas interviu NSN pakomentavo bendras Vokietijos ir JAV branduolines pratybas.

  "Jei tai tikrai tiesa, tai Vokietijos politiką nukreipinėja labai siaurai mąstantys žmonės, galbūt ne visai sveiki psichiškai. Apdoroti branduolinio karo  Vokietijoje klausimus yra savižudiškas žingsnis", — sakė specialistas.

  Sivkovas taip pat priminė, kad Rusijos arsenale yra tokių ginklų, kurie galimo priešo teritoriją pavers radioaktyvia dykuma.

  "Rusijos povandeniniame laive "Kalmar 4" yra šešiolika raketų su dešimčia galvučių", — pažymėjo ekspertas. Jis pridūrė, kad kalbama tik apie vieną laivą, o Rusija jų turi trylika.

  Jis pavadino "vokiečių tautos priešais" ir "visiškais kretinais" tuos, kurie planuoja Vokietiją paversti branduolinio karo teatru.

  Sivkovas mano, kad JAV nori pradėti branduolinį karą kitos šalies teritorijoje. Tam jos sukūrė ypač mažo kalibro branduolines galvutes, pabrėžė specialistas.

  "Jie gali sukelti nedidelį vietinį karą kitos valstybės teritorijoje, tačiau mes nežaisime — iš karto paleisime visas raketas į Valstijas", — sakė ekspertas.

  Anksčiau pranešta apie Vokietijos oro pajėgų ir NATO sąjungininkų pratybas, vykusias Šiaurės Reine-Vestfalijoje, siekiant praktikuoti karines operacijas naudojant atomines bombas.

  JAV branduoliniai ginklai Europoje
  © Sputnik
  JAV branduoliniai ginklai Europoje

  Dar šia tema

  Trampas papasakojo apie bendradarbiavimą su Rusija dėl branduolinio susitarimo
  Trampas teigia, kad Rusija turi "didelį norą" sudaryti "branduolinį paktą" su JAV  
  Žiniasklaida pasakojo, kaip Rusija gali reaguoti į JAV branduolinių pajėgų modernizavimą
  Tegai:
  branduolinis karas, Vokietija, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos