21:37 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (133)

  Princui Hariui neįprastos ekskursijos metu pasisekė pamatyti sceną, kurioje jo žmona ne kartą pasirodė būdama mokinė

  VILNIUS, spalio 16 — Sputnik. Sasekso hercogienė Megan Markl savo vyrui princui Hariui surengė slaptą ekskursiją po Los Andželo miestą Kalifornijoje ir parodė privačią mokyklą "Immaculate Heart", kurioje ji mokėsi. Apie tai praneša britų laikraštis "The Sun" su nuoroda į šaltinius.

  79 metų vaidybos mokytoja Gigi Perreau iš mokyklos darbuotojų sužinojo, kad jos mokinė Markl praėjusį mėnesį lankėsi "Immaculate Heart" su vyru. Ji pabrėžė, kad labai apsidžiaugė sužinojusi apie slaptą Sasekso hercogų vizitą.

  "Kalbėjausi su mokyklos darbuotoju, kuris man pasakė, kad Megan atvažiavo su vyru ir parodė jam apylinkes, — pažymėjo ji. — Manau, tai buvo praėjusio mėnesio pradžioje, kai pastate nebuvo mokinių; ten buvo tik viena moteris, atsakinga už reklaminius ir kitokius renginius. Būtent ji surengė jiems ekskursiją".

  Pasak Perreau, princui Hariui pasisekė pamatyti sceną, kurioje jo žmona ne kartą pasirodė.

  "Manau, kad tai ypatinga vieta, ir džiaugiuosi, kad ten praleisti metai jai buvo tokie reikšmingi, kad ji panorėjo pasidalinti su juo savo prisiminimais", — pažymėjo mokytoja.

  Mokykla "Immaculate Heart" atsisakė komentuoti įvykį.

  Anksčiau buvo pranešta, kad princui Hariui nepatiko gyventi Los Andžele, kur jis ir jo žmona Megan Markl apsigyveno, kai persikėlė į JAV. Štai kodėl jie nusprendė nusipirkti dvarą Kalifornijos mieste Montesito.

  Naujas namas, į kurį Haris ir Megan persikėlė liepos pradžioje, yra Santa Barbaros apygardoje, už 153 kilometrų nuo tos vietos, kur jie anksčiau gyveno. Nuo Montesito iki Los Andželo yra tik valanda kelio, todėl Haris ir Megan dėl šio žingsnio neturės keisti savo planų. Be to, mieste nėra paparacių, turistų ir minios žmonių, kurie juos erzino Holivude.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (133)

  Dar šia tema

  Megan Markl nuvylė kantrųjį princą Filipą
  Pastebima, kad Megan Markl "pernelyg pasitiki savimi"
  Megan Markl ir princas Haris panoro grįžti į rūmus
  Elžbieta II svajojo išsiųsti Megan Markl į Afriką
  Apklausa: beveik pusė britų nori, kad Haris ir Megan netektų titulo
  Tegai:
  karališkoji šeima, JAV, Princas Haris, Megan Markle

  Svarbiausios temos