23:22 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Šaldiklio atsiimti atvykęs specialistas pastebėjo, kad lavonas juda

  VILNIUS, spalio 18 — Sputnik. Indijos kaime Kandampati, Tamil Nadu valstijoje, "mirusysis" 20 valandų gulėjo šaldytuve ir atgijo, rašo Daily Mail.

  74 metų Balasubramanas Kumaras ilgai gulėjo patale dėl sunkios ligos. Spalio 12 dieną jis nustojo rodyti gyvybės ženklus, o artimieji nusprendė, kad jis mirė. Laikydamasi vietinių papročių, šeima prieš religinę ceremoniją įdėjo jo kūną į stiklinį karstą-šaldiklį. Kitą dieną specialistas atėjo pasiimti šaldiklio ir pastebėjo, kad lavonas juda.

  Darbininkas paklausė Kumaro brolio, kodėl miręs vyras skėsčioja rankomis. Jis atsakė, kad tai arba natūralūs traukuliai, arba mirusiojo siela tebėra jo kūne. Specialistas iškvietė policiją.

  Valdžia tiria ir bando išsiaiškinti, kodėl Kumaro šeima neskambino gydytojams ir savarankiškai konstatavo jo mirtį. Artimieji teisiami už neatsargų nusikaltimą, keliantį pavojų žmogaus gyvybei.

  Anksčiau buvo pranešta, kad Zimbabvėje 99 metų moteris buvo du kartus "prisikėlusi", kai vyko jos laidotuvės. Laidojimo ceremonija buvo nedelsiant nutraukta, o šimtametė parvežta namo.

  Tegai:
  gyvieji numireliai

  Svarbiausios temos